Święto drzewa.

W dniu 15 października 2012 roku odbył się uroczysty apel z okazji ŚWIĘTA DRZEWA.

Więcej…
 
ARU w pierwszym semestrze.

 


 

 

Terminarz zajęć w ramach Akademii Rozwoju Umiejętności w pierwszym semestrze roku szkolnego 2012/13.

 

 

 


 

 
Zmiana kursów dowozów.


 

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w harmonogramie kursowania dowozów szkolnych. Zmiany obowiązują od 24 września 2012 r.

 

 


 
Harmonogram uroczystści zaplanowanych na rok szkolny 2012/13


 

 

Kalendarz imprez w Zespole Szkół w Łęgu Probostwie na rok szkolny 2012/13.

 

 


 
Wyprawka dla Żaka.

WYPRAWKA DLA ŻAKA -  wrzesień 2012.
W dniach 25-26 sierpnia oraz 1 września 2012r. działacze, wolontariusze i pracownicy PCK prowadzili w AUCHAN w Płocku zbiórkę przyborów szkolnych – wśród nich byli również przedstawiciele Zespołu Szkół w Łęgu Probostwie.

Więcej…
 
Sprzątanie świata.

W dniu 17 września 2012 roku we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Drobin w Zespole Szkół w Łęgu Probostwie odbyła się akcja ,,SPRZĄTANIE ŚWIATA”.

Więcej…
 
Witaj szkoło.

Nietypowo, bo 3 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2012/13.

Więcej…
 
Polowa Msza Święta w Kozłowie.

W 73 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej w Kozłowie odbyła się Msza Święta, w której uczestniczyli potomkowie poległych żołnierzy, mieszkańcy okolicznych miejscowości, pracownicy i uczniowie naszej szkoły, przedstawiciele władz lokalnych i powiatowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Rada Samorządowa programu Szkoła ucząca się.

13 czerwca na Zamku Królewskim w Warszawie spotkali się przedstawiciele wybranych samorządów, które twórczo i z pasją wspierają szkoły w całej Polsce. Okazją do spotkania była siódma Rada Samorządowa programu Szkoła ucząca się oraz podsumowania całorocznych działań w ramach projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej – roku Szkoły z pasją.

Więcej…
 
Panel SUS w Czerwińsku.

15 maja w Gminnym Zespole Szkół w Czerwińsku nad Wisłą odbył się panel zakończony uroczystością nadania tytułu Szkoły uczącej się. Gośćmi i aktywnymi uczestnikami panelu byli nauczyciele z innych szkół SUS – z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokołowie Podlaskim, Gimnazjum im. Stefana Gołębiowskiego w Bieżuniu, Zespołu Szkół w Łęgu Probostwie, Obywatelskiej oraz przedstawiciele Centrum Edukacji, a także, jako obserwatorzy, nauczyciele z Gimnazjum w Pacynie. Moderatorem spotkania była doświadczona trenerka CEO Małgorzata Osińska. To nasza kolejna aktywność w ramach Szkoły Uczącej Się. Wcześniej, 14 marca przedstawiciele Rady Pedagogicznej z p. Dyrektor Mirosławą Zgódką - Wiśniewską dzielili się dobrymi praktykami w zakresie Oceniania Kształtującego z nauczycielami ZS w Pacynie na zaproszenie tamtejszej dyrekcji.

 
Rok Janusza Korczaka.

W związku z ogłoszonym przez Sejm Rokiem Janusza Korczaka zostały zaplanowane i zrealizowane w ZS w Łęgu Probostwie niżej wymienione inicjatywy (zgodnie z ankietą wypełnioną na prośbę Kuratorium Oświaty).

Więcej…
 


Strona 70 z 78
free poker