Dzień Ziemi.

27 kwietnia 2012 roku nasza placówka uczestniczyła w obchodach Gminnego Dnia Ziemi w Drobinie.

Więcej…
 
Światowy Dzień Zdrowia.

Światowy Dzień Zdrowia został ustanowiony przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia w r. 1948. Obchodzony jest od roku 1950  
w dniu 7 kwietnia, w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia - WHO.

Więcej…
 
Zajęcia fotograficzne.

Zajęcia fotograficzne w klasie III gimnazjum i koło fotograficzne. Kilka zdjęć. Do dyspozycji mieliśmy tło, 3 studyjne lampy błyskowe z parasolami rozpraszającymi, 4 lustrzanki, kilka kompaktów i mnóstwo zapału.

Więcej…
 
III nagroda w konkursie fotograficznym.

"Zakupy to sztuka" - konkurs fotograficzny.

 

Więcej…
 
Chętnie innym pomagamy.

17 marca 2012r. 21 członków Szkolnego Koła PCK  w ramach akcji CHĘTNIE INNYM POMAGAMY DO KOSZYCZKA COŚ WKŁADAMY kwestowało przed sklepami w :
* Kozłowie
* Brzechowie
* Psarach
* Łęgu Probostwie
* Kowalewie

Więcej…
 
Palma Wielkanocna 2012

Kolejny już raz przed świętami Wielkanocnymi  Szkolne Koło PCK tym razem wspólnie z proboszczem ks. Andrzejem Marchlewskim  ogłosiło konkurs na palmę wielkanocną.

Więcej…
 
Gminny Konkurs Ekologiczny "Przyjaźni Środowisku"

W dniu 29 marca 2012 r. w Zespole Szkół w Łęgu Probostwie odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny "Przyjaźni Środowisku".

Więcej…
 

 
Wszystkie Kolory Świata

„Wszystkie Kolory Świata” to międzynarodowy projekt UNICEF, który w Zespole Szkół  Łęgu Probostwie (Szkoła Podstawowa i Gimnazjum) rozpoczęliśmy w listopadzie 2011 roku, a zakończyliśmy  w lutym 2012 r.

Więcej…
 
Konferencja w Warszawie.

23-24 lutego 2012r. w Warszawie odbyła się druga edycja organizowanej przez CEO konferencji „Wsparcie szkół skoncentrowane na skutecznym uczeniu się uczniów” z udziałem przedstawicieli szkół, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli i samorządów.

Więcej…
 
Prezentacja „Trzymaj formę w Gostyninie”

10 lutego 2012 roku mieliśmy przyjemność po raz kolejny przedstawić nasz  zwycięski projekt (I miejsce w województwie) promujący aktywne uczestnictwo rodziców w realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj formę”.

Więcej…
 


Strona 70 z 75
free poker