Rajd "Mołtawa".

W dniach 5-6 października 2013 zuchy i harcerze pod kierunkiem p. Małgorzaty Jankowskiej brali udział w Rajdzie Mołtawa w Dobrzykowie.

Więcej…
 
Ślubowania nadszedł czas…

18 października 2013 r. odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia pierwszoklasistów.

Więcej…
 
Najlepiej pracujące szkolne koło LOP.

Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody uczestniczyło w konkursie ,,NAJLEPIEJ PRACUJĄCE  KOŁO LIGI OCHRONY PRZYRODY” w roku szkolnym 2012/2013 organizowanym przez Zarząd Okręgowy Ligi Ochrony Przyrody w Płocku. Celem konkursu było przedstawienie dokumentacji potwierdzającej działania ekologiczne podjęte przez członków SK LOP  na rzecz szkoły i środowiska w roku szkolnym 2012/2013. Przedstawiliśmy dokumentację w formie kroniki. Nasze  działania realizowane w ramach koła zostały ocenione bardzo wysoko i przyznano nam  I miejsce.

Więcej…
 
Witamy klasy pierwsze gimnazjum.

7 października 2013 roku w naszym gimnazjum odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych gimnazjum.

Więcej…
 
Święto drzewa.

W dniu 14 października 2013 roku odbył się uroczysty apel z okazji ŚWIĘTA DRZEWA.

Więcej…
 
Otrzymaliśmy grant.

Sklepik szkoły podstawowej wnioskował o grant w ramach programu „Sklepiki szkolne- zdrowa reaktywacja” organizowanym przez Bank Ochrony Środowiska pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Więcej…
 
Biwak integracyjny.

W dniach 25-26 października  2013 r. przedstawiciele Zarządu Samorządu Uczniowskiego szkoły podstawowej oraz mistrzowie „Potyczek Matematycznych”  wzięli udział  w biwaku w ZS w Łęgu Probostwie, którego celem była integracja grupy, aktywne spędzanie wolnego czasu.

Więcej…
 
Zamień głodne dzieciństwo na godne dzieciństwo.

Każdy człowiek ma własne marzenia. Duże, mniejsze i te zupełnie malutkie. Marzymy o nowym telefonie, tablecie czy markowych ubraniach. Pragnienia głodnych dzieci mają jednak zupełnie inną wagę, inny wymiar.

Więcej…
 
Święto pracowników edukacji.

14 października 2013 r. - Święto Edukacji Narodowej.

Więcej…
 
III Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

27 września  - III Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
W ramach przygotowań uczniowie przypominali sobie tabliczkę mnożenia podczas zajęć w formie różnorodnych zabaw,  programów multimedialnych, rozwiązując ciekawe karty pracy.

Więcej…
 
Walki z płynami i kroplami ciąg dalszy.

Przedstawiamy efekty naszych bojów z płynami. W kolejnej odsłonie udział wzięli: Karolina, Karolina i Bartek oraz płyny tłuste i nietłuste z domieszkami jakiegoś czegoś.

Więcej…
 


Strona 61 z 78
free poker