Dzień Ziemi.

Dzień Ziemi 2012.

Więcej…
 
Konkurs wiedzy o Wspólnej Polityce Rolnej Unii Europejskiej

9 maja 2012 roku w Glinojecku po raz pierwszy został przeprowadzony konkurs wiedzy o Wspólnej Polityce Rolnej Unii Europejskiej dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej z terenu północnego Mazowsza.

Więcej…
 
Rocznica uchwalenie konstytucji.

Akademia z okazji rocznicy uchwalenia konstytucji.

 

Więcej…
 
Mistrz ortografii.

Jak co roku, w marcu 2012, w klasach II – III zorganizowano szkolny konkurs ortograficzny – Mistrz ortografii.

Więcej…
 
Koncert Marcina Wyrostka.

23 Marca 2012r. we Włocławku  odbył się koncert akordeonisty, zwycięzcy  polskiej, drugiej edycji programu Mam Talent  oraz wykładowcy w Akademii Muzycznej w Katowicach Marcina Wyrostka. Dzięki Panu Łukaszowi Zielińskiemu uczeń klasy I gimnazjum oraz Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie akordeonu Bartłomiej Gawiński mógł na żywo posłuchać gry na akordeonie swojego ulubionego akordeonisty Marcina Wyrostka.

 

Więcej…
 
Pierwszy dzień wiosny.

Pierwszy dzień wiosny.

Więcej…
 
Festyn Pokoleń 2012.

3 czercwa br. odbył się w Łęgu Probostwie po raz piaty  Festyn Pokoleń. Atrakcji było wiele: wystawki szkolnych organizacji, Fundacji Idealna Gmina, zaprzyjaźnionych stowarzyszeń, zjeżdżalnie dla dzieci i inne zabawki.

Więcej…
 
"Pokolenia". Wystawa fotograficzna.

Wystawa fotograficzna "Pokolenia" prezentowana w ramach 5 Festynu Pokoleń. Na zdjęciach przedstawiliśmy wielopokoleniowe rodziny w linii żeńskiej lub męskiej, których członkowie w jakiś sposób związani są z naszą szkołą.

Więcej…
 
"SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY"

W dniu 8 maja 2012 roku uczniowie klas Va i Vb  pod opieką pań Małgorzaty Witkowskiej i Izabelli Jarzębowskiej uczestniczyli w wycieczce do Płocka. Obejrzeli spektakl teatralny "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" , bawili się w kręgielni, odbyli rejs po Wiśle, a na koniec ucztowali w Mc Donalds. Zabawa była świetna, co widać na zdjęciach.

Więcej…
 
Dzień Ziemi.

27 kwietnia 2012 roku nasza placówka uczestniczyła w obchodach Gminnego Dnia Ziemi w Drobinie.

Więcej…
 
Światowy Dzień Zdrowia.

Światowy Dzień Zdrowia został ustanowiony przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia w r. 1948. Obchodzony jest od roku 1950  
w dniu 7 kwietnia, w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia - WHO.

Więcej…
 


Strona 69 z 75
free poker