Pamięci lat szkolnych…

Szanowni Państwo.

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej zwraca się z prośbą o udostępnienie pamiątek z lat szkolnych (zdjęcia, książki, materiały papiernicze i inne). Najbardziej cenne dla nas będą te związane ze szkołą w Łęgu Probostwie. Materiały te zostaną zeskanowane lub wykonane im będą zdjęcia, tak aby mogły wrócić do Państwa zbiorów. Prosimy o określenie daty eksponatu. Liczymy, że pomogą nam Państwo w tworzeniu zbiorów dokumentujących pracę szkoły. Z góry dziękujemy. Na materiały czekamy do 9 października 2013 r. Prosimy je składać u p. Marzenny Dąbrowskiej w ZS w Łęgu Probostwie lub przesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
III Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.
W dniach 23- 26 września przypominamy sobie tabliczkę mnożenia, wykonujemy plakaty, słuchamy piosenek i przy tym dobrze się bawimy. 27 września (piątek) zaś można będzie się sprawdzić, zdać egzamin przed Komisją i otrzymać certyfikat. Zapraszamy również Rodziców do włączenia się w tę akcję.

Więcej…
 
Z wizytą w przedszkolu..

Sejm  Rzeczypospolitej Polskiej doceniając wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i wychowaniu dziecka ustanowił dzień 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka wyrażając przekonanie, że wpisanie tej daty do kalendarza przyczyni się do popularyzacji wychowania przedszkolnego i wzrostu jego znaczenia w świadomości społecznej. Samorząd Uczniowski SP złożył życzenia naszym sąsiadom – Przedszkolakom i przekazał na ręce p.Dyrektor Doroty Gałki książkę odpowiadającą na wiele pytań zadawanych przez dzieci.

Więcej…
 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej.

10 września 2013 r.  Komisja w składzie: Karolina Brygier, Anna Majchrzak, Małgorzata Ozóg, Katarzyna Prymuszewska,  przeprowadziła bardzo sprawnie wybory do SU szkoły podstawowej, poprzedzone kampanią wyborczą. Osób uprawnionych do głosowania było 138. Oddano 113 ważnych głosów oraz 5 nieważnych.

Więcej…
 
Krople wody.

Trudna sprawa. Nie tak łatwo fotografować uderzające w wodę krople. Z 388 zdjęć wybraliśmy 22 (jaki to procent? - właściwa odpowiedź będzie nagrodzona). Poniżej wprawki z fotografii wody. Zdjęcia wykonali: Karolina Brygier, Karolina Matusiak, Bartek Gawiński.

 

Więcej…
 
Sprzątanie świata.

23 września 2013 roku w Zespole Szkół w Łęgu Probostwie odbyła się akcja ekologiczna – sprzątanie świata. Tegoroczne hasło  przewodnie  akcji brzmiało – ODKRYWAMY CZYSTĄ POLSKĘ.

Więcej…
 
Plan pracy SK LOP na rok szkolny 2013/14.

PLAN PRACY SZKOLNEGO KOŁA LIGI OCHRONY PRZYRODY NA ROK SZKOLNY 2013 -2014

opracowała Małgorzata Witkowska

Więcej…
 
Plecaki od Zarządu Rejonowego PCK.

Zarząd Oddziału Rejonowego PCK w Płocku przydzielił naszej placówce plecaki z wyposażeniem.

Więcej…
 
Harmonogram uroczystości na rok szkolny 2013/14.

 

Plan uroczystości szkolnych w Zespole Szkół w Łęgu Probostwie zaplanowanych na rok szkolny 2013/14.

 

 

Pobierz plan w formacie pdf.

 
III Dzień Płockich Inicjatyw Pozarządowych.

7 września br. był Dniem Płockich Inicjatyw Pozarządowych połączony z Piknikiem Zdrowia, gdzie swoje działania i osiągnięcia prezentowały organizacje pozarządowe.

Więcej…
 
Wyprawka dla żaka.

Przełom sierpnia i września jest trudnym okresem dla wielu rodzin przygotowujących dzieci do szkoły. PCK organizuje od lat akcję Wyprawka dla żaka.

Więcej…
 


Strona 62 z 78
free poker