Full Power Spirit. Dobry bit - dobry przekaz.

22 listopada wystąpił w szkole zespół Full Power Spirit. Niech Moc będzie z nami.

Więcej…
 
Jesienne mgły.

Jesień do Łęga zawitała. Atmosfera tak gęsta, że czasem trudno oddychać.

Więcej…
 
Mistrz liczenia.

Październik obchodzony jest jako miesiąc oszczędności, dlatego zawsze staramy się to podkreślić.
W związku z szerzeniem idei zorganizowanego oszczędzania pieniędzy w SKO, już trzeci raz nasze szkolne koło zorganizowało szkolny konkurs "Mistrz liczenia", który  przebiegał  w dwóch kategoriach wiekowych: kl. II – III i IV – VI.

Więcej…
 
Drugie śniadanie z nauczycielem.

Akcja pod w/w hasłem jest jednym z działań, które podjęliśmy w tym roku szkolnym w ramach realizacji programu Szkoła Promująca Zdrowie. Celem jest kształtowanie racjonalnych nawyków żywieniowych wśród dzieci i młodzieży zapobiegających nadwadze i otyłości.

Więcej…
 
Wprawki do portretu.

Ćwiczenia z fotografii portretowej. Jedna lampa główna z parasolką zmiękczającą światło, jedna oświetlająca tło, chętni do pozowania i oto efekty pracy. Fotografowali: Monika Brygier, Bartek Gawiński i Karolina Matusiak. Wszystkich chętnych, którzy chcą pozować w trakcie najbliższej sesji portretowej prosimy o zgłaszanie się do uczennicy klasy III gimnazjum Moniki Brygier.

Więcej…
 
Zamień głodne dzieciństwo na godne dzieciństwo.

 

Ponad pół miliona dzieci w Polsce jest głodnych lub niedożywionych. Właśnie te wstrząsające dane sprawiły, że program Godne Dzieciństwo, organizowany przez PCK, wchodzi w nową fazę. Powstał z myślą o pomocy najbardziej potrzebującym rodzinom, a zwłaszcza dzieciom i młodzieży. Główny nacisk kładzie na pomoc dzieciom w wieku od 7 do 18 lat, pochodzącym z najbiedniejszych rejonów naszego kraju.

 

Więcej…
 
Rocznica odzyskania niepodległości.

11 listopada obchodziliśmy 94 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Więcej…
 
Październik miesiącem oszczędzania.

"Ważną rolę w życiu każdego człowieka odgrywa umiejętność właściwego gospodarowania pieniędzmi. Powinniśmy się jej uczyć od najmłodszych lat. Taką możliwość dają Szkolne Kasy Oszczędności".
Tymi słowami uczniowie kl. III A ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie rozpoczęli obchody miesiąca oszczędności w Miejsko - Gminnej Bibliotece Publicznej w Drobinie.

Więcej…
 
Otrzęsiny.

8 października powitaliśmy uroczyście w gronie uczniów gimnazjum nowe koleżanki i kolegów z młodszego rocznika.

Więcej…
 
Nowa galeria - KOMENTATORZY.

Zapraszamy do obejrzenia nowej galerii "KOMENTATORZY", w której będziemy umieszczać zdjęcia tych uczniów, którzy na bieżąco komentują sytuację na uroczystościach szkolnych.

Więcej…
 
Święto pracowników edukacji.

Święto pracowników edukacji.

 

Więcej…
 


Strona 62 z 71
free poker