Panel SUS w Czerwińsku.

15 maja w Gminnym Zespole Szkół w Czerwińsku nad Wisłą odbył się panel zakończony uroczystością nadania tytułu Szkoły uczącej się. Gośćmi i aktywnymi uczestnikami panelu byli nauczyciele z innych szkół SUS – z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokołowie Podlaskim, Gimnazjum im. Stefana Gołębiowskiego w Bieżuniu, Zespołu Szkół w Łęgu Probostwie, Obywatelskiej oraz przedstawiciele Centrum Edukacji, a także, jako obserwatorzy, nauczyciele z Gimnazjum w Pacynie. Moderatorem spotkania była doświadczona trenerka CEO Małgorzata Osińska. To nasza kolejna aktywność w ramach Szkoły Uczącej Się. Wcześniej, 14 marca przedstawiciele Rady Pedagogicznej z p. Dyrektor Mirosławą Zgódką - Wiśniewską dzielili się dobrymi praktykami w zakresie Oceniania Kształtującego z nauczycielami ZS w Pacynie na zaproszenie tamtejszej dyrekcji.

 
Rok Janusza Korczaka.

W związku z ogłoszonym przez Sejm Rokiem Janusza Korczaka zostały zaplanowane i zrealizowane w ZS w Łęgu Probostwie niżej wymienione inicjatywy (zgodnie z ankietą wypełnioną na prośbę Kuratorium Oświaty).

Więcej…
 
Projekt gimnazjalny.

W klasach drugich gimnazjum był realizowany projekt gimnazjalny, który zaliczyło 97 % uczniów.  Uczniowie ,zgodnie z wcześniej opracowaną procedurą, pracowali w siedmiu zespołach :

Więcej…
 
Zakończenie roku szkolnego 2011/12.

WAKACJEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więcej…
 
Widzieliście Łęg z góry?

Widzieliście Łęg z góry?

Nie widzieliście? No to proszę, oglądajcie.

Więcej…
 
Zachowaj trzeźwy umysł.

Krótkie wrażenia z realizacji kampanii

Więcej…
 
Uczniowie naszej szkoły.

Nasze klasy w roku szkolnym 2011/12

Więcej…
 
Wycieczka do Olsztyna.

Wycieczka do Olsztynka i Olsztyna w ramach projektu "Śladami Pitagorasa".

Więcej…
 
Wycieczka do Torunia.

Wycieczka do Torunia w ramach programu "Śladami Pitagorasa".

Więcej…
 
Turniejada klas młodszych.

W dniu 6 czerwca 2012 już  po raz dziewiąty odbył się w naszej szkole konkurs przedmiotowy dla uczniów klas trzecich  "Mądra Główka"

Więcej…
 
Projekt gimnazjalny.

Prezentacja projektów gimnazjalnych.

Więcej…
 


Strona 64 z 71
free poker