Polowa Msza Święta w Kozłowie.

W 73 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej w Kozłowie odbyła się Msza Święta, w której uczestniczyli potomkowie poległych żołnierzy, mieszkańcy okolicznych miejscowości, pracownicy i uczniowie naszej szkoły, przedstawiciele władz lokalnych i powiatowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Rada Samorządowa programu Szkoła ucząca się.

13 czerwca na Zamku Królewskim w Warszawie spotkali się przedstawiciele wybranych samorządów, które twórczo i z pasją wspierają szkoły w całej Polsce. Okazją do spotkania była siódma Rada Samorządowa programu Szkoła ucząca się oraz podsumowania całorocznych działań w ramach projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej – roku Szkoły z pasją.

Więcej…
 
Panel SUS w Czerwińsku.

15 maja w Gminnym Zespole Szkół w Czerwińsku nad Wisłą odbył się panel zakończony uroczystością nadania tytułu Szkoły uczącej się. Gośćmi i aktywnymi uczestnikami panelu byli nauczyciele z innych szkół SUS – z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokołowie Podlaskim, Gimnazjum im. Stefana Gołębiowskiego w Bieżuniu, Zespołu Szkół w Łęgu Probostwie, Obywatelskiej oraz przedstawiciele Centrum Edukacji, a także, jako obserwatorzy, nauczyciele z Gimnazjum w Pacynie. Moderatorem spotkania była doświadczona trenerka CEO Małgorzata Osińska. To nasza kolejna aktywność w ramach Szkoły Uczącej Się. Wcześniej, 14 marca przedstawiciele Rady Pedagogicznej z p. Dyrektor Mirosławą Zgódką - Wiśniewską dzielili się dobrymi praktykami w zakresie Oceniania Kształtującego z nauczycielami ZS w Pacynie na zaproszenie tamtejszej dyrekcji.

 
Rok Janusza Korczaka.

W związku z ogłoszonym przez Sejm Rokiem Janusza Korczaka zostały zaplanowane i zrealizowane w ZS w Łęgu Probostwie niżej wymienione inicjatywy (zgodnie z ankietą wypełnioną na prośbę Kuratorium Oświaty).

Więcej…
 
Projekt gimnazjalny.

W klasach drugich gimnazjum był realizowany projekt gimnazjalny, który zaliczyło 97 % uczniów.  Uczniowie ,zgodnie z wcześniej opracowaną procedurą, pracowali w siedmiu zespołach :

Więcej…
 
Zakończenie roku szkolnego 2011/12.

WAKACJEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więcej…
 
Widzieliście Łęg z góry?

Widzieliście Łęg z góry?

Nie widzieliście? No to proszę, oglądajcie.

Więcej…
 
Zachowaj trzeźwy umysł.

Krótkie wrażenia z realizacji kampanii

Więcej…
 
Uczniowie naszej szkoły.

Nasze klasy w roku szkolnym 2011/12

Więcej…
 
Wycieczka do Olsztyna.

Wycieczka do Olsztynka i Olsztyna w ramach projektu "Śladami Pitagorasa".

Więcej…
 
Wycieczka do Torunia.

Wycieczka do Torunia w ramach programu "Śladami Pitagorasa".

Więcej…
 


Strona 65 z 73
free poker