Turniejada klas młodszych.

W dniu 6 czerwca 2012 już  po raz dziewiąty odbył się w naszej szkole konkurs przedmiotowy dla uczniów klas trzecich  "Mądra Główka"

Więcej…
 
Projekt gimnazjalny.

Prezentacja projektów gimnazjalnych.

Więcej…
 
Dzień dziecka - dzień sportu.

Tego dnia goście- przedstawiciele Sekcji Piłki Ręcznej w Płocku p. Adam Wiśniewski  i p. Zbigniew Kwiatkowski razem z uczniami szkoły podstawowej i gimnazjum brali udział w przygotowanych konkursach o tematyce sportowej tworząc m.in. kodeks super kibica, hasła dopingujące.

Więcej…
 
Dzień Ziemi.

Dzień Ziemi 2012.

Więcej…
 
Konkurs wiedzy o Wspólnej Polityce Rolnej Unii Europejskiej

9 maja 2012 roku w Glinojecku po raz pierwszy został przeprowadzony konkurs wiedzy o Wspólnej Polityce Rolnej Unii Europejskiej dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej z terenu północnego Mazowsza.

Więcej…
 
Rocznica uchwalenie konstytucji.

Akademia z okazji rocznicy uchwalenia konstytucji.

 

Więcej…
 
Mistrz ortografii.

Jak co roku, w marcu 2012, w klasach II – III zorganizowano szkolny konkurs ortograficzny – Mistrz ortografii.

Więcej…
 
Koncert Marcina Wyrostka.

23 Marca 2012r. we Włocławku  odbył się koncert akordeonisty, zwycięzcy  polskiej, drugiej edycji programu Mam Talent  oraz wykładowcy w Akademii Muzycznej w Katowicach Marcina Wyrostka. Dzięki Panu Łukaszowi Zielińskiemu uczeń klasy I gimnazjum oraz Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie akordeonu Bartłomiej Gawiński mógł na żywo posłuchać gry na akordeonie swojego ulubionego akordeonisty Marcina Wyrostka.

 

Więcej…
 
Pierwszy dzień wiosny.

Pierwszy dzień wiosny.

Więcej…
 
Festyn Pokoleń 2012.

3 czercwa br. odbył się w Łęgu Probostwie po raz piaty  Festyn Pokoleń. Atrakcji było wiele: wystawki szkolnych organizacji, Fundacji Idealna Gmina, zaprzyjaźnionych stowarzyszeń, zjeżdżalnie dla dzieci i inne zabawki.

Więcej…
 
"Pokolenia". Wystawa fotograficzna.

Wystawa fotograficzna "Pokolenia" prezentowana w ramach 5 Festynu Pokoleń. Na zdjęciach przedstawiliśmy wielopokoleniowe rodziny w linii żeńskiej lub męskiej, których członkowie w jakiś sposób związani są z naszą szkołą.

Więcej…
 


Strona 66 z 73
free poker