Światowy Dzień Zdrowia 2018.

Kwiecień to miesiąc kultury zdrowotnej. 7 kwietnia każdego roku obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia w tym roku pod hasłem ZDROWIE DLA WSZYSTKICH, to nie tylko hasło tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia, ale wizja przyświecająca od ponad siedemdziesięciu lat, działalności Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Więcej…
 
Palma Wielkanocna.

Szkolne Koło PCK  przed świętami Wielkanocnymi zorganizowało konkurs rodzinny na palmę wielkanocną.

Więcej…
 
W oczekiwaniu na ambasadorów Drużyny Energii.

Dzieci są otyłe? Zwalniają się z wf-u i unikają ruchu? Większość czasu spędzają przed komputerem albo konsolą? - Nie w naszej szkole. Intensywnie pracowaliśmy przez 5 miesięcy. Nasza praca, zaangażowanie i wytrwałość doprowadziły naszą szkołę do sukcesu - wygraliśmy kwietniowe zmagania w ogólnopolskim turnieju Drużyna Energii. W dniu jutrzejszym w naszej szkole odbędzie się wyjątkowe spotkanie, wydarzenie, które na lata pozostanie w naszych głowach. Naszą szkołę odwiedzą Ambasadorzy Drużyny Energii: Marek Citko, Krzysztof Golonka, Krzysztof Ignaczak i Bartosz Ignacik.

 

Więcej…
 
Eko - Monster.

Uczniowie szkoły podstawowej klas I – VII aktywnie odpowiedzieli na prośbę uczestnictwa w konkursie plastycznym "EKO – MONSTER".

Więcej…
 
III Międzyszkony przegląd piosenki angielskiej.

 

 

Regulamin III MKPA

 
Dzień na niebiesko.

W naszej szkole dnia 6 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Więcej…
 
Poszukiwacze Zaginionych Pisanek.

Przed Świętami Wielkanocnymi uczniowie klas I-III wzięli udział w zabawie, która polegała na odnalezieniu zgubionych przez Zajączki Wielkanocne pisanek.

Więcej…
 
Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę.

Projekt ”Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę” jest projektem edukacyjnym, opracowanym i przygotowanym przez Polski Komitet Narodowy UNICEF, a nasz klub postanowił wziąć w nim udział.

Więcej…
 
Marzec miesiącem matematyki.

W tym roku po raz kolejny przyłączyliśmy się jako szkoła do akcji Dzień Matematyki, której inicjatorem  i organizatorem jest Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve - patron merytoryczny e-math.pl. Patronat objęła ponownie Minister Edukacji Narodowej.

Więcej…
 
Targi Edukacyjne 2018

27 marca 2018 roku w Gimnazjum im. C. K. Norwida w Bielsku odbyły się X Targi Edukacyjne.

Więcej…
 
Targi Edukacyjne 2018

27 marca 2018 roku w Gimnazjum im. C. K. Norwida w Bielsku odbyły się X Targi Edukacyjne.

Więcej…
 


Strona 6 z 72
free poker