Bieg Papieski.

16 października odbył się corocznie organizowany w Łęgu Bieg Papieski. W tym roku mieliśmy około 60 reprezentantów  dziewcząt i chłopców naszej Szkoły.

Więcej…
 
ZBIÓRKA TELEFONÓW!

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce starych, zużytych i niepotrzebnych już telefonów komórkowych w ramach ogólnopolskiej akcji „Zbieraj baterie i telefony”. Naszym celem jest zebranie jak największej ich ilości, gdyż w tym roku ważna jest waga zebranych telefonów. Dzięki akcji nasza szkoła ma szanse zdobyć nagrody. Zachęcamy! Koordynator akcji: p. Danuta Sadowska

 
Dzień mycia rąk.

W dniu 15 października obchodziliśmy Światowy Dzień Mycia Rąk.

Więcej…
 
Mega koncert zespołu ENEJ!!!

12 października uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w koncercie jaki odbywał się w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Drobinie.

Więcej…
 
Dzień Edukacji Narodowej.

Do jednych z najbardziej uroczystych dni w szkole należy Dzień Nauczyciela, dzień w którym uczniowie wyrażają wdzięczność i uznanie dla pięknej, aczkolwiek trudnej pracy pedagogów. W tym roku świętowaliśmy na wesoło – przygotowaliśmy apel i specjalną niespodziankę dla uczniów i nauczycieli – Turniej Wiedzy o Szkole. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

Więcej…
 
CZUJĘ, MYŚLĘ, DZIAŁAM.

W ramach programu zajęć z elementami integracji sensorycznej ,,CZUJĘ, MYŚLĘ, DZIAŁAM” 3 października 2018 uczniowie klas pierwszych, drugich i czwartych wzięli udział w ćwiczeniach z zakresu koordynacji wzrokowo – ruchowej i planowania motorycznego, rozwijania reakcji równoważnych i usprawniania obustronnej koordynacji ruchowej. Szereg planowanych w tym roku zajęć z elementami integracji sensorycznej pozwoli uczniom w łatwiejszy sposób  zdobywać wiedzę oraz nauczyć się prawidłowo odbierać i interpretować napływające informacje zmysłowe w codziennym funkcjonowaniu. Tym razem dzieciom najbardziej podobało się "łowienie rybek". Zapraszamy na kolejne zajęcia już wkrótce.

 

Więcej…
 
WISŁA PŁOCK – LECHIA GDAŃSK 1:0

28 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w widowisku sportowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Aktorami tego widowiska byli piłkarze Ekstraklasy Wisły Płock oraz goście czyli piłkarze Lechi Gdańsk.

Więcej…
 
Dzień Głośnego Czytania.

29 września w całej Polsce co roku obchodzony jest Dzień Głośnego Czytania. W naszej szkole dzień ten świętujemy już 14 rok. Z racji tego, że w tym roku przypadało to święto w sobotę obchodziliśmy je w środę, 3 października, gdyż wtedy mogliśmy liczyć na większą frekwencję zaproszonych gości.

Więcej…
 
Statkiem po trawie.

Uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych z opiekunami Panią Jolantą Ziółkowska, Dominiką Wandke-Burdon i Panem Andrzejem Mielczarkiem 27 września wybrali się na wycieczkę w okolice Elbląga.

Więcej…
 
Sprzątanie Świata

W Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie, przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Drobin zorganizowano i przeprowadzono akcję ogólnopolską
"Sprzątanie Świata".

Więcej…
 
Warto pomagać!

Z inicjatywy Caritas Diecezji Płockiej 9 zuchów i harcerzy/wolontariuszy naszej szkoły pod opieką p. Małgorzaty Jankowskiej wzięło udział w inauguracji kampanii „Pola nadziei, edycja 2018/2019” w Ośrodku Charytatywno – Szkoleniowym im. Bł. Abpa. A. J. Nowowiejskiego w Popowie – Letnisko k. Warszawy.

Więcej…
 


Strona 5 z 75
free poker