W oczekiwaniu na ambasadorów Drużyny Energii.

Dzieci są otyłe? Zwalniają się z wf-u i unikają ruchu? Większość czasu spędzają przed komputerem albo konsolą? - Nie w naszej szkole. Intensywnie pracowaliśmy przez 5 miesięcy. Nasza praca, zaangażowanie i wytrwałość doprowadziły naszą szkołę do sukcesu - wygraliśmy kwietniowe zmagania w ogólnopolskim turnieju Drużyna Energii. W dniu jutrzejszym w naszej szkole odbędzie się wyjątkowe spotkanie, wydarzenie, które na lata pozostanie w naszych głowach. Naszą szkołę odwiedzą Ambasadorzy Drużyny Energii: Marek Citko, Krzysztof Golonka, Krzysztof Ignaczak i Bartosz Ignacik.

 

Więcej…
 
Eko - Monster.

Uczniowie szkoły podstawowej klas I – VII aktywnie odpowiedzieli na prośbę uczestnictwa w konkursie plastycznym "EKO – MONSTER".

Więcej…
 
III Międzyszkony przegląd piosenki angielskiej.

 

 

Regulamin III MKPA

 
Dzień na niebiesko.

W naszej szkole dnia 6 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Więcej…
 
Poszukiwacze Zaginionych Pisanek.

Przed Świętami Wielkanocnymi uczniowie klas I-III wzięli udział w zabawie, która polegała na odnalezieniu zgubionych przez Zajączki Wielkanocne pisanek.

Więcej…
 
Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę.

Projekt ”Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę” jest projektem edukacyjnym, opracowanym i przygotowanym przez Polski Komitet Narodowy UNICEF, a nasz klub postanowił wziąć w nim udział.

Więcej…
 
Marzec miesiącem matematyki.

W tym roku po raz kolejny przyłączyliśmy się jako szkoła do akcji Dzień Matematyki, której inicjatorem  i organizatorem jest Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve - patron merytoryczny e-math.pl. Patronat objęła ponownie Minister Edukacji Narodowej.

Więcej…
 
Targi Edukacyjne 2018

27 marca 2018 roku w Gimnazjum im. C. K. Norwida w Bielsku odbyły się X Targi Edukacyjne.

Więcej…
 
Targi Edukacyjne 2018

27 marca 2018 roku w Gimnazjum im. C. K. Norwida w Bielsku odbyły się X Targi Edukacyjne.

Więcej…
 
W świat z klasą.

W projekcie "W świat z klasą" matematyka jest traktowana  jako punkt wyjścia do rozumienia zjawisk współczesnego świata, a  za pomocą narzędzi matematycznych tłumaczy się uczniom i uczennicom współzależności, jakie zachodzą między ludźmi z różnych części globu oraz zachęca ich do postaw proekologicznych.

Więcej…
 
Prezentacja Projektów Gimnazjalnych 2017/2018.

26 marca uczniowie klas drugich oddziałów gimnazjalnych zaprezentowali publiczności rezultaty swojej długiej pracy nad projektami edukacyjnymi.

Więcej…
 


Strona 10 z 75
free poker