TEART – profilaktyczny teatr z Krakowa.

20 lutego 2018 r. w naszej szkole dużo się działo. Odwiedził nas TEART – profilaktyczny teatr z Krakowa, który pokazał nam aż trzy przedstawienia dopasowane do potrzeb i wieku poszczególnych grup odbiorców.

Więcej…
 
Kino i słodkości.

19 lutego uczniowie klasy IIIa, VI, VII, IIa gim, IIb gim i III a gim wraz z opiekunami Panią Joanną Bryk, Panią Małgorzatą Jankowską, Panią Teresą Tatuch, Panią Dominiką Wandke-Burdon i Panem Danielem Sawickim wybrali się do Płocka.

Więcej…
 
Przystępna fizyka.

Zaelektryzowani to grupa, która w bardzo przystępny i widowiskowy sposób przedstawia zachodzące w przyrodzie zjawiska.

Więcej…
 
Walentyki i Szkolny Dzień Przyjaciela.

W tym roku Walentynki połączone były ze Szkolnym Dniem Przyjaciela.

Więcej…
 
PaTport w walentynki.

14 lutego Grupa PaTPort zorganizowała słodki poczęstunek dla uczniów i pracowników naszej szkoły.

Więcej…
 
Prace domowe.

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie nie mają zadawanych do domu pisemnych prac domowych. Nauczyciele nie zlecają dodatkowych prac uczniom w czasie weekendów, świąt i ferii. Jednocześnie chętni uczniowie mogą podejmować się odrabiania dodatkowych prac domowych w uzgodnieniu z nauczycielem na własną prośbę. W dalszym ciągu funkcjonują prace domowe pisemne długoterminowe. Czas do tej pory spędzany na odrabianiu pisemnych prac domowych proponujemy poświęcić na życie rodzinne, spotkania z kolegami, realizację własnych pasji i odpoczynek.

 
Tydzień kultury japońskiej.

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Tygodnie z kulturą obcojęzyczną” w dniach 09 stycznia do 12 stycznia br. zorganizowany został „Tydzień z kulturą japońską”.

Więcej…
 
Zmiany w dowozach.

 

 

Zmiany dowozów w drugim semestrze.

 


 
Zabawa choinkowa.

W dniu 12 stycznia odbyła się choinka szkolna.

Więcej…
 
Drużyna Energii.

Pod koniec I semestru a dokładnie w listopadzie nasza Szkoła zgłosiła się do sportowo-edukacyjnego ogólnopolskiego turnieju skierowanego do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych o nazwie Drużyna Energii.

Więcej…
 
Pomoc zwierzakom.

Jeszcze przed świętami Samorząd Gimnazjum z Panią Dominiką Wandke-Burdon i Panią Anną Ulicką dostarczył zebrane przez uczniów naszej szkoły artykuły do Fundacji Pomocy Zwierzętom „Pomagamy Płockim Zwierzakom”.

Więcej…
 


Strona 9 z 72
free poker