Sport
Orlen Handball Mini Liga.

24 września w Płocku ruszyła Orlen Handball Mini Liga dla chłopców i dziewczynek urodzonych w 2006 roku. Nasza Szkoła nie mając sobie równych w piłce ręcznej

Więcej…
 
Mecz VELUX EHF Ligi Mistrzów.

17 września w Hali Sportowej Orlen Areny w Płocku odbył się pierwszy mecz VELUX EHF Ligi Mistrzów,

Więcej…
 
Sukces młodych piłkarzy.

15 maja na stadionie im. Kazimierza  Górskiego w Płocku odbyła się druga edycja imprezy „ Akademia Klasy Ekstra’’ dla młodych piłkarskich adeptów.

Więcej…
 
WISŁA PŁOCK - VIVE TAURON KIELCE.

08 kwietnia 2017 roku (sobota) nasi uczniowie wzięli udział w widowisku sportowym w Hali Orlen Areny w Płocku.

Więcej…
 
II miejsce w powiatowych zawodach piłki ręcznej.

Miesiąc marzec był dla naszych sportowców owocnym miesiącem, dziewczęta z naszego gimnazjum zajęły II miejsce w powiecie w piłce ręcznej w zawodach sportowych z kalendarza sportowego. W zawodach wzięło udział sześć szkół Gąbin, Radzanowo , Proboszczewice, Miszewo ,Słubice i ŁĘG. Dziewczęta godnie reprezentowały naszą szkołę i pewnie doszły do finału. Pomimo dobrej gry dziewczęta nasze uległy tylko reprezentacji  z Radzanowa.
Gratulujemy naszym dziewczętom i dziękujemy za sportową postawę. BRAWO!!!
Nauczyciele wychowania fizycznego.

 
Zmagania sportowe naszych szkolnych sportowców

W październiku braliśmy udział w zawodach lekkoatletycznych w Sierpcu. To pierwsze takie zawody w tej miejscowości dlatego

Więcej…
 
KLASY SPORTOWE W NASZEJ SZKOLE !!!

Od dnia 01 września zaczął się rok szkolny 2016/2017. Z nowym rokiem szkolnym czeka nas kilka zmian w naszej Szkole. Jedną z nich jest utworzenie nowych klas sportowych o kierunkach piłka nożna - piłka ręczna.

Więcej…
 
Sport to nasza pasja.

Dnia 01 pażdziernika 2016 r. (sobota) uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w widowisku sportowym jakie odbywało się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku gdzie piłkarze nożni  Wisły  podejmowali  Wisłę Kraków.

Więcej…
 
II miejsce w Przeciszewie

Dnia 30 września 2016r. (piątek) w Przecieszewie  odbyły się zawody lekkoatletyczne dla klas I-III  i  IV-VI szkoły podstawowej. W zawodach tych wzięli też udział uczniowie naszej szkoły gdzie rywalizowali z uczniami Szkół z Góry, Ciółkówka i Cieszewa.

Więcej…
 
Certyfikat ukończenia III edycji WF z klasą

 
Dyplom za ukończenie III edycji WF z klasą

 


Strona 2 z 3
free poker