Sprawozdania
OK Zeszyt.
Szkoła Ucząca Się - Sprawozdania

OK Zeszyt to inicjatywa Danuty Sterna pracującej w programie Szkoła Ucząca Się (prowadzonym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności), a w naszej placówce był prowadzony na lekcjach matematyki w dwóch klasach.

Więcej…
 
Spotkanie RUN.
Szkoła Ucząca Się - Sprawozdania

W dniach 8-9 czerwca 2016 r. w  przedstawiciele szkół w osobach dyrektorów i liderów z niżej wymienionych placówek:

Więcej…
 
Panel SUS.
Szkoła Ucząca Się - Sprawozdania

Panel SUS w Zespole Szkół w Łęgu Probostwie.

Więcej…
 
Konferencja Regionalna „Jak oceniać, by wspierać ucznia” w Zespole Szkół w Łęgu Probostwie.
Szkoła Ucząca Się - Sprawozdania

Czwartego  czerwca 2013 roku w Zespole Szkół w Łęgu Probostwie spotkali się przedstawiciele: Zespołu Szkół w Drobinie, Liceum Ogólnokształcącego w Drobinie, Gimnazjum w Nowej Górze, Szkoły Podstawowej w Nowej Górze, Szkoły Podstawowej w Staroźrebach, Gimnazjum w Sannikach, Gimnazjum w Duninowie, Przedszkola w Łęgu Probostwie, Zespołu Szkół  w Ciachcinie, Zespołu Szkół w Starych Proboszczewicach, Szkoły Podstawowej  w Bielsku, Gimnazjum w Bielsku, Gimnazjum w Łącku, Szkoły Podstawowej w Brudzeniu, Gimnazjum  w Bodzanowie, Szkoły Podstawowej w Bodzanowie, Zespołu Szkół w Łęgu Probostwie.

Więcej…
 
Ogólnopolska Konferencja Dyrektorów Klubu SUS w Borowinie.
Szkoła Ucząca Się - Sprawozdania

W dniach 6-8 marca 2013r. p. Dyrektor Mirosława Zgódka-Wiśniewska i p. Wicedyrektor Marzenna Dąbrowska uczestniczyły w Ogólnopolskiej Konferencji Dyrektorów Klubu SUS w Borowinie.  Tegoroczne spotkanie poświęcone było dobrym i złym sterownikom w zarządzaniu szkołą. Temat ten opierał się na badaniach M. Fullana, analizie sterowników najczęściej wybieranych przez liderów systemów edukacji na świecie.  Panie Dyrektor miały okazję wziąć udział w warsztacie  o strategiach oceniania kształtującego, ABC Lidera zrealizowanym przez trenerki Szkoły Liderów, a także poznać nową formułę pracy – World Cafe. Gościem specjalnym ostatniego dnia konferencji była minister Joanna Berdzik. Opowiedziała o spojrzeniu na sterowniki  z perspektywy systemowej, a także o tym,  jak działania Ministerstwa Edukacji i zmiany  w oświacie wpisują się w zakresy oddziaływania poszczególnych sterowników.

Więcej…
 


free poker