E-spotkanie w ramach programu Szkoła Ucząca Się

Szkoła Ucząca Się - Kalendarium wydarzeń

5 grudnia 2016 roku nauczyciele uczestniczący w kursach OK zeszyt i NAI mogli skorzystać ze szkolenia w formie e-spotkania,

 

które prowadziła Danuta Sterna ekspertka oceniania kształtującego oraz Małgorzata Sulewska (Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach). Dotyczyło ono celów i kryteriów sukcesu w nauczaniu. W trakcie audycji odbyły się dwa panele, w których wzięły udział nauczycielki (Marzenna Dąbrowska nauczycielka matematyki, Justyna Krawczyk nauczycielka języka angielskiego,
Lidia Wacławek nauczycielka przyrody)  wprowadzające ocenianie kształtujące do swojej pracy. Słuchacze mogli zadawać pytania na tak zwanym „czacie”. E-spotkanie realizowane było w ramach programu Szkoła Ucząca Się prowadzonego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.
Marzenna Dąbrowska

 

 

 

 

 
free poker