Spotkanie RUN.

Szkoła Ucząca Się - Sprawozdania

W dniach 8-9 czerwca 2016 r. w  przedstawiciele szkół w osobach dyrektorów i liderów z niżej wymienionych placówek:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adamowie,
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Dopiewie,
Zespół Szkół Samorządowych SP im. J. P.II i gimnazjum im. Piastów Śląskich w Łagiewnikach,
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Marianowie,
Szkoła Podstawowa nr 15 w Olsztynie,
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach,
Gimnazjum im. ks. kan. M. Maciejewskiego w Pniewach,
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Mierzwy w Rakszawie,
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Rakszawie,
Szkoła Podstawowa  nr 8 im. Józefa Piłsudskiego we Wrocławiu,
Gimnazjum nr 16 im Andrzeja Waligórskiego we Wrocławiu,
Gimnazjum nr 24 im. Janusza Korczaka we Wrocławiu,
Szkoła Podstawowa nr 3 in. Gen Mariusza Zaruskiego w Zakopanem,
Zespół Szkół w Łęgu Probostwie
uczestniczących w działaniu Całościowy Rozwój Szkoły (V edycja) – poziom zaawansowany  (pierwsza z dwóch grup) spotkali się , aby podsumować pierwszy rok pracy  i zaplanować kolejny. Naszą szkołę reprezentowali: Dyrektor p. Mirosława Zgódka-Wiśniewska, wicedyrektor p. Marzenna Dąbrowska oraz  lider p. Małgorzata Jankowska. W programie konferencji znalazły się następujące punkty:  podsumowanie dotychczasowych osiągnięć związanych z programem RUN, refleksja nad strategiami OK, wymiana dobrych praktyk RUN  ( wśród sześciu wybranych znalazła się praktyka naszej liderki p. Joanny Bryk), praca nad kryteriami do strategii oraz  przygotowanie do panelu. Było to ciekawe doświadczenie w tym ambitnym, innowacyjnym programie dla polskiej oświaty.

Marzenna Dąbrowska

 

 
free poker