Pierwsze miejsce w Międzygminnej Lidze Przedmiotowej z języka angielskiego.

Nasze sukcesy - Nasze sukcesy

Klaudia Jóźwiak zajęła pierwsze miejsce w  Międzygminnej Lidze Przedmiotowej z języka angielskiego.
W czwartek 22 maja 2014 uczennice szkoły podstawowej wzięły udział w XV Międzygminnej Lidze Przedmiotowej z języka angielskiego w Radzanowie. Gabriela Sulkowska uczennica klasy III i Klaudia Jóźwiak uczennica klasy IV b pod kierunkiem nauczyciela języka angielskiego Pani Dominiki Wandke-Burdon od dłuższego czasu solidnie pracowały nad doskonaleniem swoich umiejętności w zakresie posługiwania się językiem angielskim. Zaowocowało to uzyskaniem najwyższego wyniku  w konkursie przez Klaudię Jóźwiak, która otrzymała nagrodę i dyplom za zajęcie pierwszego miejsca. Serdeczne gratulacje!!!

 
free poker