Mamy II miejsce w powiatowym konkursie z języka angielskiego "The Smarters-Brain Twister"

Nasze sukcesy - Nasze sukcesy

Uczniowie naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w konkursie powiatowym z języka angielskiego dla klas I-III "The Smarters - Brain Twister".

Po długich przygotowaniach i wcześniejszych eliminacjach - konkursie szkolnym, wyłoniona została  najlepsza czwórka - Dominika Grotkiewicz i Maciej Szymerski z klasy II oraz Krzysztof Gajewski i Patryk Jaszczak z klasy III. Dzieci 29 kwietnia 2014 roku przystąpiły do ostatniego etapu konkursu, który odbył się w Płocku w Szkole Podstawowej nr 22. Wszyscy uczniowie spisali się dzielnie i należą im się gratulacje. Na największe uznanie zasługuje jednak Maciej Szymerski, który wykazał się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, doskonale poradził sobie z trudnymi zadaniami i zajął II miejsce. Wręczenie dyplomów i nagród nastąpi 31 maja w Szkole Podstawowej nr 22 w Płocku. GRATULACJE I ŻYCZENIA DALSZYCH SUKCESÓW.
Dominika Wandke-Burdon

 

 
free poker