Łęskie Spotkanie Opłatkowe.

Galerie - Galerie

Wigilia środowiskowa w Zespole Szkół w Łęgu Probostwie.

Grudzień to czas wigilijnych spotkań. 15 grudnia 2013 r. w Zespole Szkół w Łęgu Probostwie odbyło się Łęskie Spotkanie Opłatkowe gromadzące członków organizacji działających na terenie Łęga i parafii oraz osoby współpracujące ze szkołą.
Wszystkich przybyłych powitała dyrekcja szkoły p. Mirosława Zgódka – Wiśniewska i p. Marzenna Dąbrowska. Zebrani wysłuchali koncertu kolęd w wykonaniu młodzieży szkolnej pod kierunkiem p. Łukasza Zielińskiego.
Głos zabrał burmistrz Miasta i Gminy Drobin p. Sławomir Wiśniewski, przewodniczący Rady Miejskiej p. Zbigniew Kłosiński, p.Jadwiga Korneszczuk - Prezes Związku Emerytów i Rencistów w Płocku i były dyrektor ZS w Łęgu Probostwie p.Kazimierz Jarzębowski. Następnie wysłuchano słów Dobrej Nowiny o przyjściu na  świat Jezusa Chrystusa i życzeń księdza proboszcza Andrzeja Marchlewskiego. Po czym nastąpiło łamanie się opłatkiem i składanie sobie świątecznych życzeń. Na stołach były wigilijne potrawy przyrządzone przez panie kucharki i rodziców. Aby tradycji stało się zadość wszyscy otrzymali symboliczne upominki. Wigilia przebiegała w miłej, świątecznej atmosferze.


 

 

 
free poker