Lp.
|
nazwa
|
miejsce
|
Uczeń/ opiekun /organizacja
|
1.
|
Projekt edukacyjny promujący aktywne uczestnictwo rodziców w realizacji programu edukacyjnego „Trzymaj formę” na etapie powiatowym i wojewódzkim
|
I miejsce
|
p. Elżbieta Dworakowska
|
2.
|
Rajdzie Mołtawa – gromada zuchowa
|
II miejsce
|
p. Małgorzata Jankowska
|
3.
|
Złaz Harcerski „Moja ojczyzna”(powiat);
|
I miejsce
|
p. Małgorzata Jankowska
|
4
|
Konkurs kolęd i pastorałek w Rogotwórsku
|
III miejsce
wyróżnienie
|
Zuzanna Szelągowska Julia Ciarka
|
5
|
"Najlepiej pracujące Szkolne Koło LOP”
|
I miejsce
|
p. Małgorzata Witkowska
|
6
|
konkurs "GRZYB JADALNY CZY TRUJĄCY?", którego organizatorem był Zarząd Główny LOP i Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Płocku
|
I miejsce wyróżnienie wyróżnienie
|
Karolina Lemanowicz Klaudia Jóźwiak Piotr Szymerski
|
7
|
Konkurs „Ptaki pól, łąk i terenów podmokłych Mazowsza”
|
II miejsce
|
Klaudia Jóźwiak Amelia Sumińska
|
8
|
Powiatowy konkurs wiedzy o HIV/AIDS i uzależnieniach pt. "Bądź bezpieczny w dobie HIV/ AIDS Organizator konkursu: Gimnazjum nr 4 w Płocku. Patroni konkursu: PSSE w Płocku, ZR PCK w Płocku i Urząd Miasta Płocka.
|
I miejsce
|
Michał Grzelak
|
9
|
Konkurs „Piosenki stanu wojennego”, organizator „Solidarność: Płock
|
Nagroda specjalna
|
Szymon Jankowski
|
10
|
Ogólnopolski konkurs „Biblia i przypowieści biblijne”
|
udział
|
p. Elżbieta Szymerska
|
11
|
Diecezjalny konkurs „Ewangelia św. Marak widziana oczami dziecka”
|
III miejsce
|
Piotr Szymerski
|
12
|
Diecezjalny konkurs fotograficzny „Jestem stąd- moja parafia”
|
udział
|
Bartłomiej Gawiński
|
13
|
„Przyjaźni środowisku” gminny
|
II miejsce
II miejsce
|
Arkadiusz Majewski
Beata Joachimowicz
|
14
|
„Dzień Bociana”- międzyszkolny
|
I miejsce
wyróżnienie
|
Dominik Kaźmierkiewicz
Klaudia Jóźwiak
|
15
|
„Przyroda Twój przyjaciel. Zwierzęta lasu” - rejonowy
|
III miejsce
III miejsce
III miejsce
|
Klaudia Jóźwiak
Amelia Lemanowicz
Aleksandra Dzikowska
|
16
|
Pingwin 2011- język polski
|
13 miejsce
|
Magdalena Olęcka
|
17
|
Konkurs na kartkę świąteczną
|
II miejsce
|
Zuchy
|
18
|
„Kolorowy świat bez uzależnień:- gminny
|
I miejsce
II miejsce
wyróżnienia
|
Dominik Kaźmierkiewicz
Wiktoria Woźniak
Kamila Winkowska, Julia Staniszewska
|
19
|
Liga przedmiotowa w Radzanowie
|
IV miejsce
|
Klaudia Jóźwiak
|
20
|
Poezja z uśmiechem w Ciółkówku
|
II miejsce
|
Klaudia Jóźwiak
|
21
|
Water Day- międzynarodowy
|
udział
|
p.Dominika Wadnke-Burdon
|
22
|
Oxford 2011- język angielski
|
udział
|
p.Dominika Wadnke-Burdon
|
23
|
Wszystkie kolory świata- konkurs ogólnopolski Unicef na laleczkę
|
udział
|
Klaudia Jóźwiak
Artur Brygier
|