Dni Honorowych Dawców Krwi.

Organizacje - Polski Czerwony Krzyż

Są piękne dni późną jesienią – to DNI HONOROWYCH KRWIODAWCÓW

 

W dniach 22- 26 listopada obchodzimy DNI HONOROWEGO KRWIODAWSTWA PCK.  Te dni były  w naszej szkole okazją do promowania idei honorowego krwiodawstwa poprzez spotkania młodzieży z krwiodawcami, w obecnej sytuacji nie mamy takiej możliwości. Chcemy  wyrazić Państwu wdzięczność za Wasz bezcenny dar  - dar krwi w nieco innej formie . Wszystkim Krwiodawcom z okazji ich święta życzymy ZDROWIA i wytrwałości w realizowaniu swej misji.

Członkowie Szkolnego Koła PCK działającego przy Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie wraz z opiekunami P. Teresą Tatuch i P. Elżbietą Dworakowską oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie

Zapraszamy do obejrzenia filmiku.

 

 

 
free poker