Łęskie Kolędowanie.

Aktualności - Aktualności

W Szkole Podstawowej w Łęgu Probostwie 17.01.20120 r. odbyło się „Łęskie Spotkanie Kolędowe”.

 

Celem uroczystości było kultywowanie tradycji wspólnego kolędowania w gronie najbliższych oraz integracja środowiska lokalnego.  Organizatorami spotkania była szkoła podstawowa , organizacje parafialne i kulturowe działające na terenie Łęga i okolic. Swoją obecnością zaszczyciło nas wielu znamienitych gości .  W świąteczny nastrój wprowadziły uczestników spotkania jasełka przygotowane przez uczniów  szkoły podstawowej  oraz kolędy i pastorałki zaprezentowane przez zuchów i harcerzy.  Uroczystość  uświetnił  występ  zespołu instrumentalno - wokalnego „Radosne Serca” .  Energetyczne wystąpienie zespołu zachęciło pozostałych uczestników  do wspólnego kolędowania.  Następnie odbył się  rodzinny konkurs „ Pokoleniowe kolędowanie”, w którym  udział  wzięło udział siedem rodzin. Wszystkie rodziny zaprezentowały się wspaniałe i  otrzymały pamiątkowe Dyplomy  i nagrody. Fundatorem nagród  była Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie P. Ewelina Jóźwiak.  Część oficjalna zakończyła się występem dwóch grup tanecznych  uczniów naszej szkoły. Na koniec wszyscy mogli spotkać się przy wspólnym stole na słodkim poczęstunku. Spotkanie upłynęło w miłej, radosnej i  rodzinnej atmosferze. Padło wiele ciepłych słów i życzeń na Nowy Rok 2020. DZIĘKUJEMY wszystkim , którzy przyczynili się do zorganizowania uroczystości  jak również miłym GOŚCIOM za przybycie i wspólne kolędowanie.

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker