Krajowy certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

szkoła promująca zdrowie - SzPZ

27 listopada dyrektor p. Ewelina Jóźwiak wraz z koordynatorkami p. Małgorzatą Witkowską i p. Elżbietą Dworakowską oraz p. Pawłem Szymerskim mieli przyjemność uczestniczyć w uroczystej gali rozdania Krajowych Certyfikatów Szkoły Promującej Zdrowie w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie.

Na ten sukces złożyła się systematyczna, długofalowa i wytężona praca zespołu do spraw promocji zdrowia. Nasza placówkaznalazła się w gronie 32 wyróżnionych szkół z całej Polski i 5 szkół na Mazowszu.
DZIĘKUJEMY dyrekcji, członkom zespołu, nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym, uczniom, rodzicom i przyjaciołom naszej szkoły za wszelką pomoc i wsparcie. To dzięki WAM nasza placówka otrzymała ten zaszczytny certyfikat na kolejne 5 lat.
Koordynatorzy SzPZ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker