Dzień Rodziny.

Organizacje - Związek Harcerstwa Polskiego

Każdego roku 26 maja świętujemy Dzień Matki, a miesiąc później Dzień Ojca.

W tym roku 30 maja połączyliśmy te święta, organizując Dzień Rodziny. Zuchy i harcerze zaprezentowały montaż słowno – muzyczny, kierując do rodziców słowa podziękowanie zawarte  w  tekstach wierszy i piosenek. Kolejnym punktem był  pokaz akrobatyki  przygotowany przez uczniów pod kierunkiem p. Andrzeja Mielczarka. Również miłośnicy tańca ( grupa taneczna) zaprezentowali swoje umiejętności w układach tanecznych pod kierunkiem p. Aleksandry Witkowskiej. Na zakończenie spotkania uczniowie  zaprosili swoje mamy do tańca zwanego Belgijką.  Dla rodziców był przygotowany słodki poczęstunek , o który zadbała Dyrekcja Szkoły. Organizatorami części pierwszej były: p. Joanna Bryk,  p. Małgorzata Dziekańska, p. Małgorzata Jankowska.

 

Druga część spotkania to Dzień Dziecka przygotowany przez Radę Rodziców. Piękna pogoda pozwoliła na  organizację tej imprezy  na świeżym powietrzu. Dmuchane zjeżdżalnie , wata cukrowa, słodki poczęstunek oraz inne atrakcje pozwoliły dzieciom wspaniale spędzić ten czas.

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker