Szkoła Promująca Zdrowie - publiczna prezentacja.

szkoła promująca zdrowie - SzPZ

23 maja 2019r. odbyła się w naszej szkole publiczna prezentacja wyników autoewaluacji w ramach programu Szkoła Promująca Zdrowie.

Uczestniczyli w niej członkowie społeczności szkolnej: dyrekcja szkoły, przedstawiciele uczniów, nauczycieli, pracowników niepedagogicznych i  rodziców. Osoby spoza społeczności szkolnej: przedstawiciele organu prowadzącego, organu nadzorującego,  rejonowy koordynator Szkoły Promującej Zdrowie, przedstawiciele szkół ościennych,  przedstawiciele organizacji współpracujących ze szkołą, osoby fizyczne wspierające szkołę w działaniach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości.
koordynatorzy SzPZ
Elżbieta Dworakowska
Małgorzata Witkowska

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker