Mistrzowie powiatu!

MISTRZOWIE POWIATU PŁOCKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW SZKóŁ PODSTAWOWYCH!!!

15 stycznia 2019 roku odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej chłopców SP.

Był to trzeci i ostatni etap tych zawodów,  wcześniej nasza reprezentacja rywalizowała na etapie gminnym, a następnie rejonowym i tu warto podkreślić,  że nasi chłopcy nie mieli sobie równych. Etap powiatowy to już jednak inny poziom. Do Drobina przyjechało 6 –reprezentacji. Sp Siecień, Sp Gąbin, Sp Nowe Miszewo, Sp Wyszogród, Sp Słubice i Sp Łęg. Gra odbywała się w dwóch grupach, nasi chłopcy wyszli z grupy na pierwszym miejscu i przeszli do półfinałów. Tego dnia jednak nie mieliśmy sobie równych, wygrywając 1:0 z Sp Gąbin zakwalifikowaliśmy się do Finału w którym pewnie wygrywając 4:1 z Sp z Siecienia zdobywamy MISTRZOSTWO POWIATU !!!

Skład Reprezentacji SP Łęg:
Jakub Kozłowski, Kacper Krauze, Dominik Kozłowski, Jakub Michalski, Mikołaj Sulkowski, Fabian Kraśniewski, Damian Lemanowicz , Jakub Grotkiewicz, Damien Grotkiewicz

Brawo dla naszych Chłopców i nauczycieli wychowania fizycznego. Brawo Drużyna !!!

 

Daniel Sawicki

Andrzej Mielczarek

 

 

 

 
free poker