Mikołajki na sportowo.

Dnia 6 grudnia 40-osobowa grupa naszych uczniów pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego spędziła Mikołajki na sportowo.

Wybrali się do Torunia na dwugodzinne zwiedzanie miasta Toruń poczym przemieścili się na hale Sportową Arena Toruń ul. Gen. Józefa Bema 73-69 na mecz koszykówki Polski cukier Toruń – Stelmet Enea BC Zielona Góra. Był to nasz pierwszy wyjazd na taki mecz jednak już dziś jesteśmy pewni że nie ostatni. Emocje, które nam towarzyszyły są nie do opisania, mecz był bardzo wyrównany  do samego końca jednak  to drużyna gospodarzy zwyciężyła 93:89. Dziękujemy Panu Andrzejowi Mielczarkowi i Panu Danielowi Sawickiemu  za zorganizowanie wyjazdu i opiekę oraz czekamy na następne takie wyjazdy.
Poniżej kilka zdjęć z wyjazdu.

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker