WISŁA PŁOCK – LECHIA GDAŃSK 1:0

28 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w widowisku sportowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Aktorami tego widowiska byli piłkarze Ekstraklasy Wisły Płock oraz goście czyli piłkarze Lechi Gdańsk.

Mecz przebiegał dość spokojnie każda z drużyn miała swoje sytuacje na strzelenie zwycięskiej bramki warto tu zaznaczyć, że goście nie wykorzystali rzutu karnego, który został podyktowany przez sędziego. Jednak szczęście tego dnia było po naszej stronie i to właśnie Wiślacy przeprowadzili ładną akcje po której Karol Angielski zdobył jak się okazało na koniec jedyną zwycięska bramke dla Nafciarzy. Cieszymy się że mogliśmy dopingować nasz zespół w tak ważnym spotkaniu i jesteśmy pewni że to nie ostatnie widowisko na którym byliśmy jako Szkoła. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas oraz opiekę podczas wyjazdu i czekamy na następne wyjazdy organizowane przez naszych nauczycieli wychowania fizycznego. Do zobaczenia!!!

 

 

 

 

 

 
free poker