Drużyna Energii - finał.

Ambasadorzy Drużyny Energii w Łęgu! Uczniowie w finale w Gdańsku!

Po kilku miesiącach rywalizacji w ramach ogólnopolskiego konkursu "Drużyna Energii" uczniowie ze szkoły w Łęgu Probostwie wygrali kwietniowy finał. Spośród 600 szkół z całego kraju zgłoszonych do konkursu oraz 100 szkół, które brały udział w ścisłym finale, jako jedyna szkoła z Mazowsza zadania wykonywane przez uczniów klasy VI i VII pozwoliły na zwycięstwo w ostatnim etapie. 15 maja do szkoły przyjechali ambasadorzy Drużyny Energii, którzy zaprezentowali wspaniały sportowy show. Marek Citko, Krzysztof Golonka, Krzysztof Ignaczak oraz Bartosz Ignacik przeprowadzili kolejny etap turnieju po którym uczniowie z Łęga uplasowali się na 4 miejscu w kraju. Reportaż z wydarzeń w szkole można było zobaczyń w programie Canal Plus. W nagrodę uczniowie z opiekunami pojechali do Gdańska, gdzie 24 maja na stadionie Energi odbyło się zakończenie akcji oraz wręczenie nagród. Wszyskim uczniom oraz nauczycielom zaangażowanym w realizację zadania serdecznie dziękujemy.

 

 

 

 

 

 

 
free poker