W oczekiwaniu na ambasadorów Drużyny Energii.

Dzieci są otyłe? Zwalniają się z wf-u i unikają ruchu? Większość czasu spędzają przed komputerem albo konsolą? - Nie w naszej szkole. Intensywnie pracowaliśmy przez 5 miesięcy. Nasza praca, zaangażowanie i wytrwałość doprowadziły naszą szkołę do sukcesu - wygraliśmy kwietniowe zmagania w ogólnopolskim turnieju Drużyna Energii. W dniu jutrzejszym w naszej szkole odbędzie się wyjątkowe spotkanie, wydarzenie, które na lata pozostanie w naszych głowach. Naszą szkołę odwiedzą Ambasadorzy Drużyny Energii: Marek Citko, Krzysztof Golonka, Krzysztof Ignaczak i Bartosz Ignacik.

 

 

 

 

 

Kim są ambasadorzy Drużyny Energii?


Krzysztof Golonka
Najpopularniejszy sportowy Youtuber w Polsce, Mistrz Świata Trików Piłkarskich i finalista programu Mam Talent. Jego filmy każdego miesiąca oglądane są ponad 5 000 000 razy! To on zadba, by każde z zaproponowanych ćwiczeń było pokazane w klarowny i prosty sposób.

 

 

 

 

 

 

 

 


Krzysztof Ignaczak
Były siatkarz występujący na pozycji libero – Mistrz Świata, Europy i sześciokrotny Mistrz Polski, a także zwycięzca Ligi Światowej. Obecnie ekspert i komentator siatkarski oraz organizator siatkarskich campów dla młodzieży. To on zaproponuje w Drużynie Energii ćwiczenia związane z piłką siatkową.

 

 

 

 

 

 

 

 


Marek Citko
Były piłkarz występujący na pozycji napastnika – nazywany największym talentem piłkarskim Polski przełomu XX i XXI wieku, zdobywca bramki dla polskiej reprezentacji na legendarnym stadionie Wembley, najlepszy sportowiec Polski 1996 roku w plebiscycie TVP, Programu III PR i Super Expressu. Obecnie manager piłkarski. To on odpowiadać będzie w Drużynie Energii za ćwiczenia związane z piłką nożną.

 

 

 

 

 

 

 


Bartosz Ignacik
Dziennikarz sportowy i komentator, współtwórca i prowadzący popularnego programu „Turbokozak” w NC+, kojarzony z naturalności i charyzmy. W ramach Drużyny Energii poprowadzi „turbokozakową” rywalizację w zwycięskich szkołach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponsor główny Partner sportowy         Misterstwo Sportu i Turystyki            Instytut Matki i Dziecka
Energa         New Balance
W oczekiwaniu na ambasadorów


Drużyny Energii.


Przygotowania.

 


 
free poker