Z podwórka na stadion.

Dnia 28 lutego w Płocku odbyły się zawody międzypowiatowe „Z Podwórka Na Stadion” o Puchar Tymbarku.

 

Nie zabrakło w tym turnieju naszej reprezentacji U-12 chłopców. W grupie mieliśmy cztery szkoły: SP Cieśle, SP 12 Płock, Soccer Słupno i SP Łęg Probostwo. W pierwszym meczu grupowym wygraliśmy 10: 1 z SP Cieśle, w drugim 2:1 z Soccer Słupno a w trzecim 3:0 z 12 Płock (walkower). Wychodząc na pierwszym miejscu z grupy trafiliśmy na zwycięsce grupy drugiej SP 17 Płock. Tego dnia byliśmy drużyną poza zasięgiem dla naszych rywali i pewnie wygrywając 6:1 nasi Chłopcy pewnie wywalczyli sobie awans na zawody wojewódzkie w Warszawie. Termin jest jeszcze nieznany ale o dalszych poczynaniach będziemy informowali na bieżąco.
Brawo Drużyna !!! Reprezentacja SP Łęg Probostwo U-12: Kozłowski Dominik, Kozłowski Jakub, Michalski Jakub, Sulkowski Mikołaj, Grotkiewicz Damien, Grotkiewicz Jakub, Kraśniewski Fabian, Lemanowicz Damian, Krauze Kacper, Górecki Jakub. Opiekun: Sawicki Daniel

 

 

 
free poker