III Miejsce w Powiecie!!!

26 lutego (poniedziałek) odbyły się zawody w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej dziewcząt.

 

Nasza Szkoła była tego dnia gospodarzem zawodów gdyż zawody gminne wygraliśmy tydzień wcześniej z reprezentacją dziewcząt z Drobina. W zawodach brały udział cztery szkoły. Reprezentacje Radzanowa, Łącka, Proboszczewic i  Łęga. Nasze dziewczęta w trzech meczach przegrały z drużyną Proboszczewic i Łącka natomiast odniosły zwycięstwo z Proboszczewicami  co pozwoliło nam zająć w klasyfikacji końcowej III miejsce w Powiecie.
BRAWO DZIEWCZĘTA – GRATULACJE !!!
Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce – SP Radzanowo
2 miejsce – SP Łąck
3 miejsce – SP Łęg Probostwo
4 miejsce -  SP Proboszczewice    
Reprezentacja SP Łęg Probostwo:
Agata Markowska, Kinga Ulicka , Nina Ulicka, Natalia Pikalska, Sandra Kaczmarska, Aleksandra Majewska, Weronika Lewandowska, Monika Graczyńska, Andzelika Lewandowska, Natalia Brzeska, Gabriela Gradomska
Opiekun: Sawicki Daniel

 

 

 

 
free poker