Zabawa choinkowa.

szkoła promująca zdrowie - SzPZ

W dniu 12 stycznia odbyła się choinka szkolna.

Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom za udział i wspaniałą zabawę.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Łukasza Zielińskiego za oprawę muzyczną i poprowadzenie imprezy. Dziękujemy Dyrekcji - Pani Ewelinie Jóźwiak za pomoc w realizacji i Panu Pawłowi Szymerskiemu za wykonanie zdjęć. Szczere podziękowania dla ślicznej Mikołajki Pani Iwony Kaźmierkiewicz i Mikołajów Marcina Grzelaka i Arkadiusza Majewskiego. Ogromne podziękowania dla Rodziców którzy nas wspierali i bez których ta impreza nie mogłaby się odbyć. Dziękujemy Paniom: Annie Kościelskiej, Ewie Sawickiej, Annie Kozłowskiej, Dorocie Ostrowskiej. Dziękujemy Kierownictwu i pracownikom sklepu "Lewiatan" w Łęgu za współpracę.
Lemanowicz Wioletta
Majewska Iwona

 

 

 

 

 

 

 
free poker