Drużyna Energii.

Pod koniec I semestru a dokładnie w listopadzie nasza Szkoła zgłosiła się do sportowo-edukacyjnego ogólnopolskiego turnieju skierowanego do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych o nazwie Drużyna Energii.

 

Aby wejść do programu uczniowie musieli nagrać liczący nie więcej niż 60 sekund materiał wideo, w którym pokażą sportowy charakter swojej szkoły: https://drive.google.com/file/d/1jG-lmElNbsFjGt6zHvoK5OHYzrcf9Wpk/view . 100 szkół z najciekawszymi zgłoszeniami otrzymało zestawy strojów sportowych New Balance i bierze udział w Drużynie Energii. Miło nam poinformować, że to właśnie nasza Szkoła z Łęga znalazła się w tej 100!!! Głównym celem tego turnieju jest zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej. Pomóc w tym mają ambasadorzy - Krzysztof Golonka, Bartosz Ignacik, Marek Citko oraz Krzysztof Ignaczak. Pierwszy krok mamy za sobą, kolejny etap Drużyny Energii to zmagania piłkarskie oraz siatkarskie, które oczywiście nasi uczniowie już nagrali i wysłali do zatwierdzenia. Czekamy na następne zadania i walczymy, aby osiągnąć postawiony sobie cel czyli zajęcie I miejsca w całej klasyfikacji końcowej. Dla trzech najlepszych szkół nagrodą jest wyposażenie sali gimnastycznej. Organizatorzy przewidzieli też wyróżnienia indywidualne. Będziemy informować na bieżąco o postępach w turnieju. Pozdrawiamy!!! Tutaj artykuł o akcji w Przeglądzie Sportowym: http://www.przegladsportowy.pl/inne-dyscypliny,druzyna-energii-walczy-o-zdrowie-dzieci,artykul,840680,1,307.html

 

 

 

 
free poker