Turniej Profilaktyczny Antynikotynowy

szkoła promująca zdrowie - SzPZ

22 listopada 2017 r. odbył się w naszej szkole Turniej Profilaktyczny Antynikotynowy.

 

Aktywnie uczestniczyła młodzież z klasy VII i klasy gimnazjalne.  Turniej przygotowały panie Marta Rakowska i Aleksandra Witkowska.  Turniej składał się z dwóch części. Podczas pierwszej z nich uczniowie przedstawiali wcześniej przygotowane plakaty informacyjne dotyczące treści antynikotynowej. Następnie każda klasa zaśpiewała piosenkę o treści zniechęcającej do brania wszelkiego rodzaju używek. Na koniec uczniowie zaprezentowali swoje zdolności aktorskie w scenkach przedstawiających skutki palenia papierosów. Druga część zmagań uczniów polegała na udziale w różnego rodzaju konkurencjach  promujących zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni za udział w turnieju. Dziękujemy serdecznie za  wsparcie jury w składzie: p. Dyrektor E. Jóźwiak, p. A. Olkuska, p. E. Szymerska i p. D. Chojnacka oraz wychowawcom za pomoc uczniom podczas przygotowań do turnieju.

 

 

 

 
free poker