Spotkanie z Panem Zbigniewem Pawłowskim

W zkole odbyło się spotkanie z Panem Zbigniewem Pawłowskim. Jest to osoba znana w środowisku piłkarskim jako trener, autor książek o Płockiej Wiśle i  Hiszpańskiej  Barcelonie.

Była to już druga wizyta pana Pawłowskiego w naszej szkole. W zeszłym roku mogliśmy posłuchać ciekawostek o Barcelonie ale i zobaczyć na własne oczy pamiątki  w postaci koszulek, szalików, flag FC Barcelona. Na tegorocznym spotkaniu mogliśmy zobaczyć jak również przypomnieć sobie nasze stroje narodowe piłkarzy nożnych którzy występowali na różnego rodzaju turniejach i mistrzostwach oraz na Euro 2012.Wiedza pana Zbyszka jest ogromna, cieszymy się że znalazł czas, aby nas odwiedzić oraz podzielić się z nami swoimi  wiadomościami oraz pokazać bezcenne pamiątki. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i czekamy na następne spotkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker