Nie hałasujemy - zdrowie swoje i innych szanujemy.

3 grudnia odbył się apel informacyjny  dotyczący  bieżących działań  realizowanych w ramach programu Szkoła Promująca Zdrowie.

Więcej…
 
Wycieczka do Płocka.

Dnia  10 grudnia 2019 r. 24 uczniów z klasy drugiej uczestniczyło w wycieczce do Płocka pod opieką wychowawcy oraz nauczyciela wspomagającego.

Więcej…
 
Z wizytą u Św. Mikołaja.

Wizyta w Przystani św. Mikołaja w Pięknej Górze.

Więcej…
 
Czerwonokrzyska Gwiazdka.

W dniu 7 grudnia 2019 r. Oddział Rejonowy PCK w Płocku prowadził zbiórkę artykułów spożywczych w ramach ogólnopolskiej  akcji  pomocy świątecznej, w którą włączyli się przedstawiciele Szkolnego Koła PCK  w Łęgu Probostwie – 14 wolontariuszy wraz z opiekunami.

Więcej…
 
Wycieczka - Kopalnia soli w Kłodawie i Termy w Uniejowie.

5 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Dominiki Wandke-Burdon, pana Andrzeja Mielczarka i pana Łukasza Zielińskiego wybrali się na wycieczkę do Kopalni soli w Kłodawie na prelekcję na temat historii powstania złóż kłodawskich oraz zastosowania soli.

Więcej…
 
Andrzejki.

Wieczór andrzejkowy w naszej szkole.

Więcej…
 
Teatralne Mikołajki 2019 w… schronisku dla zwierząt

Szkolny Klub Wolontariusza „Łężaki” włączył się do akcji organizowanej przez Teatr Płocki  „Teatralne Mikołajki  2019 w… schronisku dla zwierząt”.

Więcej…
 
Kresy w potrzebie – Polacy Polakom.

Szkolny Klub Wolontariusza „ Łężaki” włączył się do akcji organizowanej przez Fundację „Kresy w potrzebie – Polacy Polakom” pod hasłem „Paczka na Kresy”.

Więcej…
 
Mleko pijemy, co o nim wiemy…

W dniach 20-22 listopada w szkole odbyła się akcja promująca spożywanie mleka i produktów mlecznych dla uczniów z kl. I – V biorących udział w Programie dla szkół przygotowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Więcej…
 
Bezpieczni na drodze.

W ramach akcji "Się gra się ma" w naszej szkole obchodziliśmy „Tydzień bezpieczeństwa na drodze”.

Więcej…
 


Strona 8 z 88
free poker