Wycieczka - Kopalnia soli w Kłodawie i Termy w Uniejowie.

5 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Dominiki Wandke-Burdon, pana Andrzeja Mielczarka i pana Łukasza Zielińskiego wybrali się na wycieczkę do Kopalni soli w Kłodawie na prelekcję na temat historii powstania złóż kłodawskich oraz zastosowania soli.

Więcej…
 
Andrzejki.

Wieczór andrzejkowy w naszej szkole.

Więcej…
 
Teatralne Mikołajki 2019 w… schronisku dla zwierząt

Szkolny Klub Wolontariusza „Łężaki” włączył się do akcji organizowanej przez Teatr Płocki  „Teatralne Mikołajki  2019 w… schronisku dla zwierząt”.

Więcej…
 
Kresy w potrzebie – Polacy Polakom.

Szkolny Klub Wolontariusza „ Łężaki” włączył się do akcji organizowanej przez Fundację „Kresy w potrzebie – Polacy Polakom” pod hasłem „Paczka na Kresy”.

Więcej…
 
Mleko pijemy, co o nim wiemy…

W dniach 20-22 listopada w szkole odbyła się akcja promująca spożywanie mleka i produktów mlecznych dla uczniów z kl. I – V biorących udział w Programie dla szkół przygotowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Więcej…
 
Bezpieczni na drodze.

W ramach akcji "Się gra się ma" w naszej szkole obchodziliśmy „Tydzień bezpieczeństwa na drodze”.

Więcej…
 
Krajowy certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

27 listopada dyrektor p. Ewelina Jóźwiak wraz z koordynatorkami p. Małgorzatą Witkowską i p. Elżbietą Dworakowską oraz p. Pawłem Szymerskim mieli przyjemność uczestniczyć w uroczystej gali rozdania Krajowych Certyfikatów Szkoły Promującej Zdrowie w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie.

Więcej…
 
Podziękowania od prezydenta.

Podziękowania od Pana Prezydenta Andrzeja Dudy za udział w akcji Narodowego Czytania oraz od pary prezydenckiej za udział w Dniu Flagi oraz Narodowym Czytaniu Nowel Polskich.

Więcej…
 
Promowanie idei honorowego krwiodawstwa PCK.

W Dniach Honorowych Dawców Krwi PCK na zaproszenie opiekunek SZ PCK do naszej szkoły 26 listopada przybyli przedstawiciele Krwiodawców  zrzeszonych w Klubie Honorowych Dawców Krwi  „Dar Krwi” przy UMiG Drobin.

Więcej…
 
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka #GoBlue

Więcej…
 
Wieczór Pieśni Patriotycznych.

22 listopada odbył się wieczór pieśni patriotycznych.

Więcej…
 


Strona 8 z 88
free poker