Wesołych Świąt.

 
Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021.

 

 

 

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w wyniku postępowania rekrutacyjnego do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie w roku szkolnym 2020/2021.

 

 
Informacja od Dyrektora szkoły.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Nauczyciele.

Dyrekcja szkoły informuje, że decyzją Ministra Edukacji Narodowej w oparciu o Rozporządzenie w sprawie

Więcej…
 
Zarządzenie Nr 7/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie z dnia 23 marca 2020 r.

 

 

Zarządzenie Nr 7/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie z dnia 23 marca 2020 r. w sprawie: rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID.

 


 
Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy pierwszej.

 

 

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w wyniku postępowania rekrutacyjnego do klasy pierwszej  Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie w roku szkolnym 2020/2021.

 

 


 
Komunikat.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Nauczyciele.

Dyrekcja szkoły informuje, że decyzją Ministra Edukacji Narodowej w oparciu o Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań

Więcej…
 
Apel do rodziców/opiekunów prawnych.

 
Kilka pomysłów na naukę w domu.


WF online w domu - ćwiczenia.


Ponad 600 darmowych wideolekcji z matematyki.


Nauka i zabawa w Sqla.


Lista nieodpłatnych materiałów edukacyjnych na platformie Dzwonek.pl.


Quizizz - testy dla uczniów.


Różne ciekawe strony edukacyjne.


Cyfrowi tubylcy.
 
Informacja dla uczniów i rodziców.

 

Rodzicu, ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. Zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

Uczniu, pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe). Przerwa w funkcjonowaniu Twojej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki. Odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Twojej szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela.

W czasie zawieszenia zajęć nauczyciele naszej szkoły będą komunikować się z Wami i zlecać wykonanie zadań samodzielnie lub z pomocą rodziców.

Platformą do komunikacji będą dziennik elektroniczny Librus, wiadomości e-mail.

Każdego dnia nauczyciele zgodnie ze swoim planem zajęć będą informować o zakresie zadań i prac do wykonania oraz o terminie realizacji. Realizacja treści będzie kontrolowana po Waszym powrocie do szkoły.

Nauczyciele będą kontrolować statystykę logowań uczniów celem stwierdzenia systematyczności pracy.

Zachęcamy do aktywnej pracy w domu.

 
Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

 

W związku z decyzjami podjętymi na szczeblu rządowym od czwartku 12 marca nie będą się odbywały zajęcia dydaktyczne w naszej szkole. W daniach 12 - 13 marca (czwartek i piątek) w wyjątkowych przypadkach braku możliwości zapewnienia opieki nad dziećmi w naszej szkole będą odbywały się zajęcia opiekuńcze. Od poniedziałku 16 marca do 25 marca zajęcia w szkole nie będą się odbywały. Uczniowie w tym czasie będą pracowali zdalnie. Informacje i polecenia od nauczycieli będą przesyłane za pośrednictwem dziennika Librus lub poczty elektronicznej. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy Państwa informować na bieżąco.


Wszelkie informacje znajdują się na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/


 


Strona 6 z 88
free poker