Szkoła Pamięta.

W ramach akcji Szkoła Pamięta uczniowie klasy 2 wykonali prace plastyczne nawiązujące do tradycji dbania o miejsca i groby osób zasłużonych  z terenu Łęga Probostwo i okolic/ groby księży , żołnierzy ,  nauczycieli/.

Więcej…
 
Narodowe Święto Niepodległości.

11 listopada obchodzimy 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Po ponad 100 latach pod rozbiorami, Polska odzyskała wolność wraz z końcem pierwszej wojny światowej w 1918 roku.

Więcej…
 
Drzewa rodzinne.

Uczniowie klasy drugiej wykonali na zajęciach języka angielskiego drzewa rodzinne. W ten sposób powtórzyli słownictwo związane z członkami rodziny i stworzyli piękne rodzinne pamiątki, które z pewnością znalazły zaszczytne miejsca w ich domach.

Więcej…
 
Dzień Głośnego Czytania.

Już szesnasty  raz w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Głośnego Czytania, który przypada 29 września i jest obchodzony od 2001 r. z inicjatywy Polskiej Izby Książki. To święto, którego najważniejszymi beneficjentami są dzieci. Czytanie im na głos stymuluje ich rozwój, wzbogaca słownictwo i pobudza wyobraźnię. Uczy myślenia, poprawia koncentrację, poszerza wiedzę i ułatwia naukę. Jest to również  dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu.  Data 29 września odnosi się do urodzin Janiny Porazińskiej, autorki książek dla dzieci i młodzieży.

Więcej…
 
Zmiany w dowozach szkolnych.

 

 

Dowozy szkolne od 2 listopada.

 

 

 
Pomoc dla Krystiana.

W dniu 06.0.2020 r. w Łęgu Probostwo odbył się piknik połączony ze zbiórką charytatywną prowadzoną dla Krystiana.

Więcej…
 
Zarządzenie w sprawie dowozu.

---

 

 

 

Zarządzenie w sprawie wprowadzenia regulaminu organizacji tras dowozu dzieci do Szkoły Podstawowej w Łęgu Probostwie oraz Gminnego Przedszkola w Łęgu Probostwie.

 

 

 

---

 
Dowozy od 9 września.

 

 

 

 

Aktualny rozkład jazdy dowozów szkolnych od 9 września.

 
Dowozy od 3 września.

 

 

 

 

Dowozy szkolne od 3 września część 1.


Dowozy szkolne od 3 września część 2.

 

 

 


 
Bezpieczeństwo uczniów w środkach transportu zbiorowego – wspólny list szefów MEN, MI i GIS.

 

 

 

List Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Infrastruktury oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczący bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły.


Zasady bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce opracowane przez Ministerstwo Infrastruktury wraz z Głównym Inspektorem Sanitarnym.

 

 

 
Dowozy.

 

 

 

 

Dowozy w dniu 2 września - środa.

 

 

 


Strona 4 z 88
free poker