Rozkład jazdy dla placówek oświatowych w Łęgu Probostwie w dniu 4 września 2023 r.
I AUTOBUS Pani Iwona Daczko
PRZYWOZY I kurs:
6.30 – Brzechowo (P. Mazur)
6.33 – Chudzynek (las)
6.35 – Chudzyno (figurka)
6.40 – Chudzyno (kolonia)
6.43 – Chudzyno (SKR)
6.48 – Chudzyno (Pazik)
6.50 – Krajkowo I
6.53 – Krajkowo II
7.00 – Łęg Probostwo (szkoła)
II kurs:
7.10 – Łęg Probostwo (Staniszewscy)
7.15 – Kozłowo (Gawrony)
7.20 – Kozłowo
7.23 – Kozłowo (remiza)
7.25 – Kozłówek (P. Baranowscy)
7.28 – Kozłowo (P. Makomascy)
7.30 – Łężek
7.40 – Łęg Probostwo (szkoła)
ODWOZY:
Około godz. 10.00 – Łęg Probostwo (szkoła) – Krajkowo I – Krajkowo II – Chudzynek – Chudzyno – Chudzyno (SKR) – Chudzyno (kolonia) – Chudzyno – Brzechowo – Kozłowo – Kozłowo (Gawrony) – Kozłówek – Łężek – Łęg Probostwo (szkoła)
Rozkład jazdy dla placówek oświatowych w Łęgu Probostwie w dniu 4 września 2023 r.
Godziny przyjazdu autobusu są podane w przybliżeniu
II AUTOBUS: Pani Mariola Gapińska
PRZYWOZY I kurs:
6.40 – 6.45 – Mokrzk
6.45 – 6.50 – Psary
6.50 – 6.55 – Brzechowo I
6.50 – 6.55 – Brzechowo II
7.00 – 7.05 – Łęg Probostwo (szkoła)
II kurs:
7.05 – 7.10 – Mogielnica (centrum)
7.05 – 7.10 – Mogielnica (Cichoccy)
7.13 – 7.15 – Mogielnica (Dzięgielewska)
7.17 – 7.18 – Kowalewo (sklep)
7.18 – 7.19 – Kowalewo II
7.21 – 7.23 – Siemienie (P. Olszewscy)
7.23 – 7.25 – Siemienie II (S. Wiączek)
7.25 – 7.26 – Mogielnica (P. Pankowscy)
7.27 – 7.28 – Mogielniczka
7.28 – 7.29 – Łęg Kościelny
7.30 – 7.35 – Łęg Probostwo (szkoła)
ODWOZY:
Około godz. 10.00 – Łęg Probostwo (szkoła) – Brzechowo – Psary – Mokrzk – Siemienie – Mogielnica – Kowalewo – Mogielnica – Mogielniczka – Łęg Kościelny – Łęg Probostwo (szkoła)
ROZKŁAD JAZDY BRELKI – ŁĘG – DROBIN
w dniu 4 września 2023 r.
DOWOZY
7.20 przystanek koło P. Grabowskich
7.23 przystanek koło P. Bończuły
7.24 przystanek koło figurki P. Graczyńscy
7.27 Szkoła Podstawowa w Łęgu Probostwie
7.40 przystanek koło P. Kwaśniewskich
7.50 Szkoła Drobin
ODWOZY
ok. godz. 10.00 Łęg – Brelki – Łęg
|