Sport
W oczekiwaniu na ambasadorów Drużyny Energii.

Dzieci są otyłe? Zwalniają się z wf-u i unikają ruchu? Większość czasu spędzają przed komputerem albo konsolą? - Nie w naszej szkole. Intensywnie pracowaliśmy przez 5 miesięcy. Nasza praca, zaangażowanie i wytrwałość doprowadziły naszą szkołę do sukcesu - wygraliśmy kwietniowe zmagania w ogólnopolskim turnieju Drużyna Energii. W dniu jutrzejszym w naszej szkole odbędzie się wyjątkowe spotkanie, wydarzenie, które na lata pozostanie w naszych głowach. Naszą szkołę odwiedzą Ambasadorzy Drużyny Energii: Marek Citko, Krzysztof Golonka, Krzysztof Ignaczak i Bartosz Ignacik.

 

Więcej…
 
Z podwórka na stadion.

Dnia 28 lutego w Płocku odbyły się zawody międzypowiatowe „Z Podwórka Na Stadion” o Puchar Tymbarku.

Więcej…
 
III Miejsce w Powiecie!!!

26 lutego (poniedziałek) odbyły się zawody w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej dziewcząt.

Więcej…
 
Kibicujemy Wiśle w Lidze Mistrzów.

W niedziele 25 lutego w Hali Orlen Arena w Płocku odbyło się widowisko sportowe czyli mecz piłki ręcznej Ligi Mistrzów Mężczyzn WISŁA PŁOCK – RHEIN NECKAR.

Więcej…
 
Drużyna Energii.

Pod koniec I semestru a dokładnie w listopadzie nasza Szkoła zgłosiła się do sportowo-edukacyjnego ogólnopolskiego turnieju skierowanego do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych o nazwie Drużyna Energii.

Więcej…
 
II Miejsce w Powiecie !!!

28 listopada  (czwartek) dziewczęta z klasy VII , II i III gimnazjum reprezentowały naszą Szkołę w zawodach powiatowych w piłce koszykowej w Słupnie.

Więcej…
 
Spotkanie z Panem Zbigniewem Pawłowskim

W zkole odbyło się spotkanie z Panem Zbigniewem Pawłowskim. Jest to osoba znana w środowisku piłkarskim jako trener, autor książek o Płockiej Wiśle i  Hiszpańskiej  Barcelonie.

Więcej…
 
Bieg Papieski.

16 pażdziernika 2017roku (poniedziałek) odbył się w Łęgu Probostwie Bieg Papieski, w którym nasi uczniowie corocznie biorą udział.

Więcej…
 
Orlen Handball Mini Liga.

24 września w Płocku ruszyła Orlen Handball Mini Liga dla chłopców i dziewczynek urodzonych w 2006 roku. Nasza Szkoła nie mając sobie równych w piłce ręcznej

Więcej…
 
Mecz VELUX EHF Ligi Mistrzów.

17 września w Hali Sportowej Orlen Areny w Płocku odbył się pierwszy mecz VELUX EHF Ligi Mistrzów,

Więcej…
 
Sukces młodych piłkarzy.

15 maja na stadionie im. Kazimierza  Górskiego w Płocku odbyła się druga edycja imprezy „ Akademia Klasy Ekstra’’ dla młodych piłkarskich adeptów.

Więcej…
 


Strona 1 z 2
free poker