Wizyta w Bibliotece Pedagogicznej w Płocku.

Aktualności - Aktualności

24 kwietnia 2017 roku klasy IIIa i V Szkoły Podstawowej były w Bibliotece Pedagogicznej w Płocku, gdzie uczestniczyły w zajęciach prowadzonych w ramach projektu czytelniczego „Dobry przykład – dobry przekład” realizowanego przez MSCDN i Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku.

Celem projektu jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów i zachęcanie ich do sięgania po literaturę zagranicznych autorów.
Uczniowie klasy IIIa pod opieką p. M. Dziekańskiej brali udział w warsztatach pt. „Baw się czytaniem, czytaj z Lego”, prowadzonych przez p. Martę Jaroszewską - pracownika Biblioteki Pedagogicznej. Zajęcia prowadzone były w oparciu o fragmenty książki „Zieloni i Nikt” Małgorzaty Strzałkowskiej. Dzieci po wysłuchaniu fragmentów utworu budowały z klocków Lego świat przedstawiony w książce.
Uczniowie klasy V pod opieką p. J. Bryk uczestniczyli w warsztatach na podstawie książki Roana Dahla  „Czarli i fabryka czekolady”.

 

 

 

 

 

 

 
free poker