WISŁA PŁOCK - VIVE TAURON KIELCE.

08 kwietnia 2017 roku (sobota) nasi uczniowie wzięli udział w widowisku sportowym w Hali Orlen Areny w Płocku.

 

Tego dnia odbył się mecz  mistrzowski w piłce ręcznej Orlen WISŁA PŁOCK - VIVE TAURON KIELCE. Nasi uczniowie mięli możliwość oglądać nie tylko dwie najlepsze drużyny w lidze, ale też mogli zobaczyć w akcji kilku naszych reprezentantów kraju. Emocje towarzyszyły nam do samego końca. Mimo walki do końca i głośnego dopingu nasza WISŁA uległa kielczanom 18:23. Jednak jesteśmy zadowoleni z postawy naszej drużyny. Liczymy że w następnych meczach to my będziemy wygranymi.Dziękujemy naszym uczniom za kulturalny doping i za wzorową postawę podczas całego wyjazdu.Poniżej kilka zdjęć z meczu.

Nauczyciele Wychowania Fizycznego :)

 

 

 

 

 

 
free poker