Międzyszkolny Konkurs z Edukacji Prozdrowotnej.

Aktualności - Aktualności

7 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs z Edukacji Prozdrowotnej

pod hasłem „Moje zdrowie w moich rękach” dla uczniów klas II i III szkół podstawowych z miasta i gminy Drobin. W tym roku odbyła się już III edycja tego konkursu.
Konkurs został zorganizowany przez Sekcję Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Epidemiologicznej w Płocku przy współudziale Urzędu Miasta i Gminy Drobin oraz Zespołu Szkół w Łęgu Probostwie.
W konkursie wzięło udział 16 uczniów z klas II i III ze Szkól Podstawowych w Drobinie, Łęgu Probostwie, Cieszewie, Rogotwórsku. Konkurs przeprowadziła p. Katarzyna Krakowiak z Powiatowej Stacji Epidemiologicznej w Płocku.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
Adam Dymek kl. IIa
Alicja Grabowska kl. IIb
Paweł Trzciński kl. IIIa
Julia Żabowska kl. IIIb.
Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych. Zadaniem uczniów było napisanie testu, który obejmował podstawowe zagadnienia z zakresu profilaktyki prozdrowotnej.
Uczennice naszej szkoły: Alicja Grabowska i Julia Żabowska zdobyły I miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Serdecznie im gratulujemy!
Nagrody rzeczowe dla laureatów konkursu zapewnił Urząd Miasta i Gminy w Drobinie. UMiG Drobin reprezentowała p. Mariola Wróblewska.
Za organizację konkursu w naszej szkole odpowiedzialna była p. M. Dziekańska.

 

 

 

 

 

 
free poker