Smacznie i zdrowo

Aktualności - Aktualności

Uczniowie klas pierwszych gimnazjum uczestniczyli w warsztatach w ramach programu „Smacznie i zdrowo”. Na zajęciach dowiedzieli się o dietach bezglutenowej, bezlaktozowej, wegetariańskiej i wegańskiej.  Była to też okazja, aby poznali cechy człowieka proaktywnego i w takich kategoriach pomyśleli o swoich wyborach - nawykach żywieniowych.
Zajęcia podsumowali:
„Najważniejsze dla mnie jest to, aby poznać znaczenie pro aktywności w życiu, zdrowiu i jak się stać człowiekiem proaktywnym”. (Klaudia Jóźwiak),
„Najważniejsze dla mnie było na dzisiejszej lekcji, że poznaliśmy nowe rzeczy lub podsumowaliśmy informacje na temat odżywiania, pro aktywności z życiu, zdrowiu.” ( Sumińska Amelia).
Dziękuję za aktywny udział w warsztatach.
Marzenna Dąbrowska

 
free poker