Zmagania sportowe naszych szkolnych sportowców

W październiku braliśmy udział w zawodach lekkoatletycznych w Sierpcu. To pierwsze takie zawody w tej miejscowości dlatego

też spróbowaliśmy sił na tym terenie i chyba można śmiało powiedzieć, że zakończyły się sukcesem bo zakwalifikowały się z naszej szkoły trzy osoby: Pikalski Dominik, Pikalska Weronika , Myślińska Aleksandra  na biegi międzypowiatowe w Warszawie, które będą odbywały się na wiosnę, na pewno poinformujemy o wynikach naszych reprezentantów.
Kolejnymi zawodami w jakich wzięliśmy udział były biegi z kalendarza sportowego, które co rocznie odbywają się w Podgórzu. Mamy złe wspomnienia  z wcześniejszych biegów jednak postanowiliśmy w tym roku spróbować swoich sił na tym trudnym terenie co przyniosło efekt w postaci trzeciego miejsca zdobytego przez Myślińską Aleksandrę. Oczywiście są to kolejne punkty dla naszej szkoły  w klasyfikacji szkół z naszego rejonu.
Czas na kolejne podsumowanie naszych zmagań sportowych, w których wzięliśmy udział: są to zawody sportowe w piłce koszykowej chłopców i dziewcząt z gimnazjum i szkoły podstawowej.
Na początku grudnia nasi chłopcy z gimnazjum rozegrali zawody rejonowe w Bielsku gdzie zajęli drugie miejsce, dalej zaszły dziewczęta z naszego gimnazjum , które pewnie pokonały dziewczęta z Bielska co pozwoliło nam na wyjazd na zawody powiatowe w Słupnie.
Od dawna wiadomo, że tamten teren jest trudny do rozgrywania zawodów, jednak nasze dziewczęta stanęły na wysokości zadania i zajęły pewne drugie miejsce i tym samym wicemistrzostwo powiatu w piłce koszykowej dziewcząt pokonując szkoły z Bielska, Słubic i …….. , nieznacznie pokonali nas gospodarze. Mimo to jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych koszykarek i koszykarzy. Gratulujemy i życzymy jeszcze więcej sukcesów  wiosną podczas zawodów w piłce ręcznej.
Największym sukcesem w tym roku niewątpliwie mogą pochwalić się dziewczęta szkoły podstawowej w piłce koszykowej, które nie miały sobie równych na zawodach rejonowych w Bielsku i powiatowych  w Słupnie. Nasze dziewczęta zajęły pewne drugie miejsce na  zawodach międzypowiatowych w Płocku.
Nauczyciele Wychowania Fizycznego.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM SPORTOWCOM NASZEJ SZKOŁY !!!

 

 

 

 

 

 

 
free poker