Certyfikat Jakości Kształcenia Języków.

Aktualności - Aktualności

Zespół Szkół w Łęgu Probostwie po raz kolejny przystąpił do Programu Insta.ling dla szkół.

 

W VII edycji programu dzięki wytrwałej pracy naszych uczniów udało nam się uzyskać Certyfikat Jakości Kształcenia Języków dla szkoły.
Program Insta.Ling dla Szkół daje nauczycielowi, uczniom i rodzicom bezpłatny dostęp do Insta.Ling w ramach programu szkolnego. Dodatkowo nauczyciel dostaje bieżące wsparcie we wdrożeniu i używaniu systemu od zespołu Insta.Ling.
W naszej szkole uczniowie korzystają z programu do nauki słówek z języka angielskiego i niemieckiego. W każdej edycji Programu Insta.Ling wyróżnione zostają szkoły za wdrażanie innowacyjnych technologii w nauczaniu języków.
Certyfikaty dla nauczycieli otrzymały p. Joanna Bryk i p. Danuta Sadowska.

 

 

 

 

 

 
free poker