KLASY SPORTOWE W NASZEJ SZKOLE !!!

Od dnia 01 września zaczął się rok szkolny 2016/2017. Z nowym rokiem szkolnym czeka nas kilka zmian w naszej Szkole. Jedną z nich jest utworzenie nowych klas sportowych o kierunkach piłka nożna - piłka ręczna.

Od dawna wszyscy w naszej gminie wiedzą, że nasza młodzież  posiada wysokie umiejętności sportowe i dlatego zrodził się ten  pomysł.  Warto tu zaznaczyć że na cztery szkoły w gminie Drobin tylko nasza Szkoła posiada takie klasy. Jest to klasa IV szkoły podstawowej i klasa I gimnazjum. Szczęśliwymi wychowawcami klasy IV jest p. Małgorzata Witkowska natomiast klasy I gimnazjum p. Teresa Tatuch. Każda klasa posiada swojego opiekuna sportowego w postaci naszych nauczycieli  od wychowania fizycznego. Klasa IV - p. Daniel Sawicki,  klasa I g - p. Andrzej Mielczarek. Życzymy samych sukcesów sportowych!!!
Poniżej zdjęcia klas 

 

 

 

 

 

 
free poker