Sport to nasza pasja.

Dnia 01 pażdziernika 2016 r. (sobota) uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w widowisku sportowym jakie odbywało się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku gdzie piłkarze nożni  Wisły  podejmowali  Wisłę Kraków. Nasi  uczniowie gorąco kibicowali naszym piłkarzom  od samego początku do końca jednak szczęście tego dnia sprzyjało gościom z Krakowa i to Oni wywieźli trzy punkty z Płocka pokonując naszą Wisłę 2:3. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszych piłkarzy na boiskach Ekstraklasy  i na pewno jeszcze nie raz zagościmy w roli kibiców naszej Wisły w celu dopingowania naszego klubu.
Bardzo dziękujemy za wzorową postawę i doping naszym uczniom  i  opiekunom,  którzy  poświęcili swój czas i czuwali nad bezpieczeństwem naszych  Kibiców.
Nauczyciele Wychowania Fizycznego

 

 

 

 

 
free poker