II miejsce w Przeciszewie

Dnia 30 września 2016r. (piątek) w Przecieszewie  odbyły się zawody lekkoatletyczne dla klas I-III  i  IV-VI szkoły podstawowej. W zawodach tych wzięli też udział uczniowie naszej szkoły gdzie rywalizowali z uczniami Szkół z Góry, Ciółkówka i Cieszewa. Walka o punkty była do samego końca, tego dnia wszyscy dali z siebie 100% możliwości. W klasyfikacji generalnej zajęliśmy pewne II miejsce jak również  zdobyliśmy też kilka nagród indywidualnych. Bardzo dziękujemy i gratulujemy  wszystkim naszym uczniom za  uczestnictwo w zawodach i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Uczestnicy biegów:  Grotkiewicz Damian, Kościelski Kacper , Michalski Jakub, Szymon Krauze, Dymek Adam, Każmierkiewicz Fabian, Lewandowski  Adam, Trzciński Paweł, Grotkiewicz Jakub
Nauczyciele Wychowania Fizycznego

 

 

 

 

 

 

 

 
free poker